Ekspresy ciśnieniowe Quick Mill

ilość znalezionych towarów: 19

  Gdy szukasz ekspresu do kawy, który łączy w sobie włoską tradycję, nowoczesność i niezawodność, ekspresy ciśnieniowe Quick Mill stają się oczywistym wyborem. Włoska marka, ceniona przez koneserów kawy na całym świecie, oferuje szeroką gamę ekspresów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Powstała w 1945 roku pod Mediolanem, do dziś produkuje swoje urządzenia we Włoszech, wyłącznie z włoskich materiałów: stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu. Dowodem wysokiej jakości i pochodzenia  komponentów jest zdobyty certyfikat Italcheck. Na każdym opakowaniu ekspresu znajduje się informacja o certyfikacie i jest to zdecydowaną zaletą włoskiej marki.

  Ekspresy Quick Mill-doskonałość w każdym szczególe

  Quick Mill to nie tylko producent ekspresów do kawy, to twórcy prawdziwych dzieł sztuki, które są tworzone, by służyć na lata. Każdy model łączy w sobie elegancki design i zaawansowaną technologię, co sprawia, że przygotowanie kawy staje się wyjątkowym doświadczeniem. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, takich jak stal nierdzewna, miedź i mosiądz, gwarantuje długotrwałą wydajność i niezawodność. 

  Każdy ekspres Quick Mill to połączenie estetyki i funkcjonalności. Ich nowoczesne, ale jednocześnie klasyczne wzornictwo sprawia, że będą ozdobą każdej kuchni. Intuicyjna obsługa i efektywność tych urządzeń ułatwiają przygotowanie kawy, pozwalając cieszyć się każdym łykiem w zaciszu własnego domu.

  Innowacje w ekspresach Quick Mill

  Dzięki innowacjom technologicznym ekspresy Quick Mill pozwalają na uzyskanie idealnej temperatury parzenia w ekspresowym czasie, co przekłada się na doskonały smak każdej filiżanki kawy. Opracowany przez firmę System Quick Mill z grzałką blokową w małych ekspresach kolbowych Quick Mill do domu (w Sunny, 03035 Pegaso, Pegaso Pid, Pippa) zapewnia optymalną temperaturę, wydobywając głębię aromatu z każdego ziarna. Profesjonalna grupa zaparzająca E61 z funkcją recyrkulacji wody zapewnia idealną temperaturę parzenia, jest dostępna np. w ekspresie Aquila. W modelu Aquila znajduje się również system monitorowania wody w bojlerze oraz automatyczne uzupełnianie wody, które ułatwiają użytkowanie ekspresu. Urządzenia posiadają miedziany bojler, większość modeli ma system kontroli temperatury PID.

  Szeroka oferta ekspresów ciśnieniowych Quick Mill

  W ofercie Quick Mill w sklepie Konesso.pl znajdują się zarówno ekspresy kolbowe, idealne dla domowych baristów, jak i zaawansowane modele dla prawdziwych entuzjastów kawy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym miłośnikiem kawy, czy doświadczonym baristą, Quick Mill ma ekspres, który spełni Twoje oczekiwania.

  Kolbowe ekspresy do kawy Quick Mill

  Ekspresy kolbowe Quick Mill to idealny wybór dla prawdziwych entuzjastów kawy i domowych baristów, którzy zwracają uwagę na każdy detal w procesie parzenia kawy. Te zaawansowane technologicznie urządzenia zostały zaprojektowane, aby umożliwić przygotowanie kawy na najwyższym poziomie, niczym w profesjonalnej kawiarni. W asortymencie tej grupy wyróżniają się modele takie jak Aquila Black i Aquila White, dostępne w eleganckich czarnych i białych obudowach, a także Carola 0960, 0981 Rubino i ulepszony Rubino Plus.

  Inwestując w ekspres Quick Mill, decydujesz się na jakość, która służy przez lata. Zapraszamy do świata Quick Mill w sklepie Konesso.pl, gdzie każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie, od prostych i eleganckich modeli, po zaawansowane technologicznie maszyny. Jako profesjonaliści z chęcią służymy radą i pomocą w wyborze odpowiedniego ekspresu do kawy, który spełni Wasze oczekiwania.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel