Młynki do kawy Solis

ilość znalezionych towarów: 2

  Kup online młynek do kawy Solis!

  Eleganckie i nowoczesne młynki do kawy Solis błyskawicznie przeniosą domowe parzenie kofeinowego napoju na wyższy poziom. Dzięki regulowanym ustawieniom mielenia i automatyzacji prędko uzyskasz wymarzony smak i konsystencję. Stożkowe żarna ze stali nierdzewnej dokładnie mielą każde ziarno kawy, jednocześnie maksymalnie wydobywając aromat. Osobiście poznaj zalety, jakie oferuje automatyczny młynek do kawy od Solis!

  Młynki do kawy Solis z ponad 20 stopniami mielenia

  Jednymi z flagowych produktów są młynki Solis Scala Plus i Solis Zero Static. Ten pierwszy dzięki 22 stopniom mielenia, stożkowym żarnom z hartowanej stali nierdzewnej i eleganckiemu wzornictwu pozwala napawać się świeżo zmieloną kawą w zaciszu własnego domu. Hartowane stożkowe żarna ze stali nierdzewnej są ostre i odporne na uszkodzenia, więc zapewniają równomierne mielenie i maksymalne wydobycie smaku.

  Co więcej, młynek do kawy Solis Scala Plus mieli wystarczającą ilość kawy za jednym razem nawet na 40 filiżanek. Dodatkowym atutem jest funkcja ochrony silnika, która zapobiega przegrzaniu, by urządzenie działało bezawaryjnie przez lata. A całości dopełnia automatyczna konstrukcja wyposażona w intuicyjny przycisk Start/Stop, a także pokrętło pozwalające kontrolować czas mielenia do 60 sekund.

  Natomiast młynki do kawy Solis Zero Static mają wbudowany generator jonów, który zmniejsza ilość odpadów mielonej kawy, zapobiegając marnowaniu się ziaren. Dzięki stylowemu wzornictwu, wygodnej obsłudze i cichemu silnikowi automatyczny młynek do kawy Solis to strzał w dziesiątkę!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel