Hermetyczne pojemniki do przechowywania kawy

ilość znalezionych towarów: 2

  Chcesz, by Twoja kawa była zawsze świeża i zachowała walory smakowe mimo upływającego czasu? W tej kategorii prym wiodą hermetyczne pojemniki na kawę o szczelnym wieczku, które skutecznie chronią zawartość przed wilgocią i pozostałymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W efekcie tego możesz cieszyć się aromatyczną kawą przez wiele tygodni!

  Szczelne i eleganckie pojemniki na kawę

  Dobry pojemnik na kawę to niezbędnik w każdym domu i biurze, dlatego asortyment wyposażyliśmy w estetyczne, ale przede wszystkim hermetyczne pojemniki na kawę, które posłużą nawet przez lata. Co ważne, pochodzą tylko od sprawdzonych i cenionych producentów, takich jak MiiR, więc masz pewność, że kupujesz produkty ze zweryfikowanego źródła – bezpieczne i szczelne.

  Co wyróżnia pojemnik do przechowywania kawy z nasze oferty? Jak wspomnieliśmy, dużą popularnością cieszą się produkty od MiiR, w tym seria MiiR Cofee Canister. Puszka na kawę ma tłok, który umieszcza się na powierzchni – po jego dociśnięciu i przekręceniu, nadmiar powietrza ucieka z wnętrza. W efekcie tego kawa nie jest podatna na zawilgocenie i ma zapewnioną ochronę praktycznie niczym w oryginalnym opakowaniu.

  Solidny hermetyczny pojemnik na kawę od marki MiiR ma również specjalną nakrętkę, która dodatkowo zwiększa szczelność i stanowi jeszcze precyzyjniejsze zabezpieczenie. A całości dopełnia obudowa ze stali nierdzewnej odpornej na wilgoć, a w efekcie tego na rdzę. Oznacza to, że pojemnik na kawę zachowuje trwałość przez możliwie najdłuższy czas, a jednocześnie wygląda jak nowy nawet po miesiącach użytkowania.

  W naszej ofercie zobaczysz eleganckie pojemniki na kawę w przebogatej kolorystyce – do wyboru jest tradycyjna czerń i biel, ale i przykuwające wzrok odcienie na przykład miedziany. Większość z nich ma pojemność 350 ml, więc to optymalne rozwiązanie do większości mieszkań. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza pojemniki malowane proszkowo – ta technologia sprawia, że są jeszcze bardziej odporne na zarysowania i zniszczenia, a ich kolorystyka prezentuje się nienagannie.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel