Termiczne butelki na wodę

ilość znalezionych towarów: 94

Termiczne butelki na wodę to akcesoria, które umożliwiają nam przenoszenie ulubionych gorących i zimnych napojów bez obawy o szybką utratę odpowiedniej temperatury. Butelki termiczne utrzymują odpowiednią temperaturę naszych napojów prze długi czas, co sprawdza się podczas wycieczek, spacerów i treningów. Korzystając z termicznych butelek, możemy zaoszczędzić pieniądze poprzez ograniczenie zakupów napojów butelkowych ze sklepu oraz dbamy o środowisko, zmniejszając zużycie plastiku.

Termiczne butelki na wodę muszą zachwycać swoim wyglądem, ale przede wszystkim liczą się w nich właściwości termiczne. Najlepsze butelki termiczne znanych producentów utrzymują wysoką temperaturę napojów do 10-12 godzin, a niską nawet do 20. Dzięki temu mamy pewność, że nasza kawa będzie gorąca przez długi czas. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest szczelność butelki termicznej, która powoduje, że nie musimy obawiać się rozlania napoju w torebce lub plecaku.

Butelki termiczne na wodę swoje właściwości termiczne zawdzięczają podwójnym ściankom, które zapewniają skuteczną izolację, dlatego też takie butelki są często wykorzystywane jako termos podczas podróży. Ważne jest również to, że przechowując w butelce gorący napój, nie musimy obawiać się poparzenia, ponieważ system podwójnych ścianek przed tym nas chroni. Szeroką ofertę termicznych butelek na wodę znajdziesz w sklepie internetowym Konesso.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel