CONTIGO

ilość znalezionych towarów: 53

Contigo to firma zajmująca się produkcją słynnych kubków termicznych, kubków dla dzieci, butelek na wodę oraz wysokiej jakości termosów. Dla firmy Contigo od zawsze liczy się najwyższa jakość oferowanych produktów, dlatego kubki Contigo przez wielu uznawane są za najlepsze kubki termiczne. Zdecydowaną pozycję lidera wśród swojej konkurencji mają także butelki oraz termosy Contigo.

 

Contigo tworzy nowe technologie

Wydawać by się mogło, że kubek termiczny to nieskomplikowane i proste w użyciu codziennym urządzenie, którego zadaniem jest ułatwienie transportu płynów oraz utrzymanie ich w odpowiedniej temperaturze przez jak najdłuższy czas. Jak się jednak okazuje kubki termiczne bardzo często wykorzystywane są przez profesjonalnych sportowców i amatorów aktywności fizycznej, dla których niezwykle istotna jest wygoda, komfort i bezpieczeństwo.

Firma Contigo oferująca produkty najwyższej jakości nieustannie pracuje nad ich ulepszaniem, tak aby finalnie zaproponować klientom najlepsze kubki termiczne dla aktywnych oraz do codziennego użytku. Innowacyjne i pomysłowe podejście firmy do tworzenia kubków termicznych oraz butelek na wodę sprawia, że Contigo może się pochwalić serią patentów oraz innowacyjnych rozwiązań i technologii wykorzystywanych w swoich produktach. Wszystkie opatentowane i wdrożone rozwiązania kubków Contigo mają jeden, prosty cel: łatwość obsługi, wygoda i bezpieczeństwo oraz satysfakcja każdego użytkownika.

  • Technologia Autoseal - umożliwia automatyczne zamknięcie kubka Contigo oraz zapewnia 100% szczelności;
  • Technologia Autospout - umożliwia wygodne i praktyczne spożywanie napojów przez słomkę;
  • Technologia Autoclose - umożliwia bezpieczne mieszanie napojów oraz zapewnia 100% szczelności podczas wstrząsania;
  • Technologia Snapseal - umożliwia za pomocą jednego pstryknięcia palcem łatwe otwieranie i zamykanie kubka Contigo;
  • Technologia Twistseal - umożliwia otwarcie i zamknięcie kubka przy pomocy wygodnej nakrętki.

 

Wszystkie kubki termiczne oferowane przez firmę Contigo mogą poszczycić się poręcznym kształtem oraz nowoczesnym designem. Jednak ich największą zaletą jest stuprocentowa szczelność nawet w najmniej sprzyjających, ekstremalnych warunkach. Warto również podkreślić, że wszystkie produkty Contigo są w 100% bezpieczne dla zdrowia i nie zawierają szkodliwego bisffenolu A - BPA FREE.

 

Szeroka gama kubków termicznych Contigo

Contigo to firma, która posiada bardzo szeroką ofertę produktów związaną z wygodnym transportem napojów, a jej sztandarowym produktem są kubki termiczne podzielone na kilka serii. Wszystkie modele kubków termicznych Contigo mają swoje mocne strony i są przeznaczone do szerokiego grona użytkowników:

  • Contigo West Loop - designerskie kubki termiczne dostępne w wielu kolorach, potrafią utrzymać temperaturę gorących napojów do 4 godzin;
  • Contigo Byron - stylowe kubki termiczne, które są dostępne w różnych rozmiarach, a temperaturę gorących napojów utrzymują nawet do 9 godzin;
  • Contigo Pinnacle - kompaktowe kubki termiczne dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, utrzymują temperaturę gorących napojów do 4 godzin;
  • Contigo Huron - elegancki kubek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej, utrzymuje temperaturę gorących napojów do 6 godzin.

 

Liczne zalety kubków termicznych Contigo sprawiają, że są to produkty skierowane do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Ich kształty i wymiary sprawiają, że są to idealne kubki termiczne dla kierowców, ponieważ z łatwością mieszczą się w samochodowych uchwytach na napoje. Wszystkie kubki Contigo są bardzo poręczne, a wygoda ich użytkowania powoduje, że są to również kubki termiczne dla sportowców. Materiał, z którego tworzone są produkty Contigo jest pozbawiony szkodliwego dla zdrowia BPA, więc z powodzeniem mogą korzystać z nich nawet dzieci. Elegancki wygląd kubków termicznych Contigo sprawia, że jest to przede wszystkim atrakcyjny dodatek do naszego wizerunku.

 

Kubki Contigo w wielu kolorach

Ogromnym plusem kubków termicznych Contigo jest możliwość dostosowania ich do siebie według gustu. Producent oferuje nam kubki termiczne dostępne w wielu kolorach, z których każdy wybierze coś dla siebie. Klasyczne stonowane i eleganckie kolory, które nie rzucają się w oczy pasują na uroczyste okazje. Oszałamiające, lśniące wersje kolorystyczne, z którymi zwrócimy na siebie uwagę sprawdzą się podczas każdej wycieczki lub treningu.

 

Najlepsze kubki termiczne - Contigo

Przez wielu Contigo są uznawane za najlepsze kubki termiczne na rynku, a znając je z bliska, ciężko nie zgodzić się z tym twierdzeniem. Sklep internetowy Konesso.pl jako oficjalny dystrybutor marki Contigo posiada w swojej ofercie szeroki wybór oryginalnych produktów. Są to najwyższej jakości kubki termiczne dostępne w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, wygodne butelki i shakery przeznaczone dla aktywnych fizycznie, a także solidne termosy, które sprawdzą się podczas każdej wycieczki. Poznaj bliżej ofertę sklepu Konesso.pl i wybierz kubek termiczny Contigo przeznaczony właśnie dla siebie.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel