Herbata sypana

ilość znalezionych towarów: 218

Dobra herbata sypana wysokiej jakości - wybierz i zamów na Konesso.pl

Marzysz o oryginalnej sypanej herbacie, która otuli Twoje kubki smakowe tradycyjnym lub smakowym aromatem? Herbata sypana to gwarancja intensywnego smaku w każdej filiżance zaparzonego naparu. Jest zawsze najwyższej jakości, którą zapewnia jej proces produkcji, podczas którego herbata zachowuje swój charakter i wyjątkowe cechy.

To najbardziej tradycyjna, znana od tysięcy lat forma herbaty, która wymaga odpowiedniego przyrządzania, ale też daje więcej możliwości. Zobacz, która herbata sypana z naszego asortymentu uświetni Twoje codzienne chwile odpoczynku!

Oryginalne, naturalne herbaty sypane

Dzięki herbacie sypanej każdy może tworzyć własne mieszanki i odnaleźć taką kompozycję, która w pełni zaspokoi jego potrzeby. Ten wyjątkowy napój jest symbolem spokoju i kojarzy się z przyjazną atmosferą, bogatymi doznaniami smakowymi i oczywiście natychmiast wyczuwalnym aromatem.

Parzenie herbaty sypanej jest chwilą wytchnienia i daje świetny powód do tego, aby choć na moment zapomnieć o zgiełku świata i oddać się we władanie relaksującego aromatu. Herbata sypana to świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika bursztynowego napoju.

Co jednak ważne, herbata sypka to zdrowsza alternatywa dla tej zamkniętej w torebce. Sypkie herbaty mają prosty, naturalny skład, ponieważ zawierają tylko zaparzane liście. Dokładnie wiesz, co pijesz, zyskując pewność, że do herbaty nie wydzielają się toksyczne i szkodliwe związki. Sypana herbata to kwintesencja natury i minimalizmu, prawdziwa przyjemność dla ciała i duszy.

Jak parzyć herbatę sypaną?

Czy każdą herbatę sypaną parzy się identycznie? Nie do końca, ponieważ czarne parzy się w temperaturze 100 st. C. albo w białym wrzeniu (około 97 st. C), zielone herbaty parzymy w temperaturze 65-80 st. C., a białe 75-80 st. C. Zazwyczaj liczy się 2 g herbaty na 200 ml wody, a czas parzenia trwa od 1 minuty do 5 minut, nie zaleca się wydłużania procesu. W większości opisów naszych produktów znajdziesz informację o dokładnym czasie i metodzie parzenia, co na pewno ułatwi ten przyjemny proces.

Sypana herbata czarna i smakowa

W naszej ofercie znajdziesz czarne i smakowe herbaty sypane na przykład mango, jeżynę, cynamon i wanilię. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza herbata świąteczna sypana, która zamyka w sobie korzenne dodatki – jest doskonała do wspólnego delektowania się z rodziną przy wigilijnym stole.

English tea shop, Teabag, Lipton, Sir William’s… te oraz o wiele więcej marek znajdziesz w sklepie internetowym Konesso.pl. Pochodzą z wielu zakątków świata, na przykład z Indii, Niemiec, Kenii, Chin i Sri Lanki, więc możesz skosztować nawet bardziej egzotycznych klimatów.

Sypkie herbaty z Konesso zamówisz w różnych pojemnościach, już od 24g. Sypka herbata zimowa, letnia i nie tylko z naszego asortymentu stanie się perfekcyjnym sposobem na codzienny relaks, a nawet pomysłem na przyjemny upominek dla bliskiej osoby.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel