Ekspresy do kawy Bellezza

ilość znalezionych towarów: 13

  Polecamy niemiecki ekspres do kawy Bellezza

  Bellezza to niemiecki producent wysokiej jakości kolbowych ekspresów i profesjonalnych młynków do kawy. Jest to rodzinna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, która od 2021 roku jest częścią grupy VEA (Carimali, Elektra), dzięki czemu rozwój niemieckich inżynierów wzbogacił się o mediolańskie tradycje. Sprawia to, że urządzenia Bellezza nie tylko spełniają najwyższe standardy profesjonalnych baristów, ale także je przewyższają.

  W odróżnieniu od większości producentów ekspresów do kawy Bellezza nie sprowadza wszystkich komponentów z tego samego źródła, ale samodzielnie je wytwarza. Dzięki temu firma ma większą kontrolę nad ich jakością, co przekłada się na jeszcze lepsze efekty podczas codziennego użytkowania ekspresów. Każda część produkowana jest zgodnie z niemieckimi normami, co jest osiągane przez ścisłą kontrolę jakości. Według firmy ekspres do kawy nie jest tymczasowym partnerem, ale towarzyszem na całe życie. Produkcja urządzeń z najwyższej jakości materiałów umożliwia nam pracę z ekspresem przez długie lata.

  Ciśnieniowe ekspresy Bellezza

  Z języka włoskiego Bellezza oznacza piękno i idealnie odzwierciedla to projekt ekspresów Bellezza. Każdy ekspres projektowany jest zgodnie z włoską tradycją espresso, dzięki czemu daje nam gwarancję elegancji i stylu uwielbianego w każdym miejscu świata. Ekspresy do kawy Bellezza tworzone są z certyfikowanych, ręcznie składanych i polerowanych elementów, które świadczą o perfekcji urządzeń.

  W ofercie Bellezza znajdziemy kolbowe ekspresy do kawy, z którymi przygotujemy doskonałe espresso i kawy mleczne. Odpowiedni system grzewczy wykorzystujący 2 bojlery lub dwuobwodowy HX zapewnia nam stałą i optymalną temperaturę w grupie kawy oraz dyszy pary wodnej, dzięki czemu z doskonałych kaw czarnych i mlecznych możemy cieszyć się, kiedy tylko chcemy. Modele ekspresów do kawy Bellezza dostępne są w dwóch wersjach, które różnią się od siebie tylko rodzajem zaworu. Podstawowa wersja wykorzystuje zawór obrotowy, a wersja Leva zawór uchylny. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie zewnętrznego zbiornika na wodę, co posiada np. ekspres Bellezza Bellona. Pozwala nam to cały czas kontrolować poziom wody w zbiorniku i maksymalnie skraca czas potrzebny na jego uzupełnienie.

  Ekspres Bellezza do domu

  Niewielkie rozmiary ekspresów Bellezza sprawiają, że z łatwością znajdą dla siebie miejsce w każdej domowej kuchni. Zastosowane nowoczesne technologie, jak np. system PID, który pozwala nam regulować temperaturę parzenia oraz ustawiać czas wstępnego zaparzenia sprawiają, że swoje wybory możemy idealnie dostosować do naszych potrzeb i cieszyć się kawą taką, jaką lubimy.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel