BELLEZZA

ilość znalezionych towarów: 16

   Bellezza to niemiecki producent wysokiej jakości kolbowych ekspresów i profesjonalnych młynków do kawy. Jest to rodzinna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, która od 2021 roku jest częścią grupy VEA (Carimali, Elektra), dzięki czemu rozwój niemieckich inżynierów wzbogacił się o mediolańskie tradycje. Sprawia to, że urządzenia Bellezza nie tylko spełniają najwyższe standardy profesjonalnych baristów, ale także je przewyższają.

   W odróżnieniu od większości producentów ekspresów do kawy Bellezza nie sprowadza wszystkich komponentów z tego samego źródła, ale samodzielnie je wytwarza. Dzięki temu firma ma większą kontrolę nad ich jakością, co przekłada się na jeszcze lepsze efekty podczas codziennego użytkowania ekspresów. Każda część produkowana jest zgodnie z niemieckimi normami, co jest osiągane przez ścisłą kontrolę jakości. Według firmy ekspres do kawy nie jest tymczasowym partnerem, ale towarzyszem na całe życie. Produkcja urządzeń z najwyższej jakości materiałów umożliwia nam pracę z ekspresem przez długie lata.

   Ciśnieniowe ekspresy do kawy Bellezza to urządzenia, które doskonale sprawdzą się w warunkach domowych i z pewnością spełnią oczekiwania miłośnika prawdziwego włoskiego espresso. Profesjonalne automatyczne młynki do kawy Bellezza znajdą dla siebie miejsce także w kawiarniach i restauracjach, a dzięki wysokiej wydajności i prędkości mielenia sprawdzą się podczas dużego ruchu w lokalu.

   Ekspresy i młynki do kawy Bellezza znajdziesz teraz w sklepie Konesso.pl

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel