Kapsułki Nescafé Dolce Gusto

ilość znalezionych towarów: 85
Kapsułki Nescafé Dolce Gusto

Nescafé Dolce Gusto to jeden z najpopularniejszych na świecie systemów kapsułkowych, który został stworzony, aby przygotowanie wyśmienitej kawy było dziecinnie proste. Kapsułki Nescafé Dolce Gusto pozwalają nam w mgnieniu oka zaparzyć intensywne espresso, trójwarstwowe Latte Macchiato, czy puszyste Cappuccino. Kawy w kapsułkach Nescafé Dolce Gusto są dostosowane do każdego użytkownika od osób ceniących wyraziste espresso, aż po miłośników smakowych kaw mlecznych. Kupując kawę w kapsułkach Nescafé Dolce Gusto, należy wiedzieć o tym, że możemy ją przygotować wyłącznie w ekspresach kapsułkowych z systemem Dolce Gusto.

W sklepie Konesso.pl znajdziesz szeroką ofertę oryginalnych kapsułek Nescafé Dolce Gusto.

Wysokiej jakości kawa w kapsułkach Dolce Gusto

Swój wyjątkowy smak kawy w kapsułkach Nescafé Dolce Gusto zawdzięczają wykorzystaniu wysokiej jakości ziaren. Do produkcji kapsułek stosuje się najlepsze ziarna kawy, które przechodzą staranną selekcję, a następnie są suszone na słońcu i odpowiednio wypalone. Stopień palenia ziaren decyduje o ich finalnym smaku i aromacie, dlatego temperatura pieców jest idealnie dostosowana do rodzaju ziaren. To wszystko sprawia, że kawa w kapsułkach Nescafé Dolce Gusto zachwyca wyrazistym smakiem dostosowanym do każdego użytkownika.

Nowoczesna technologia systemu Nescafé Dolce Gusto

Nescafé Dolce Gusto gwarantuje wyśmienitą kawę zaparzoną w mgnieniu oka, ale zawdzięczamy to specjalnie opracowanemu systemowi. Innowacyjna technologia i odpowiednio zaprojektowane kapsułki automatycznie regulują wysokość ciśnienia podczas procesu parzenia kawy. Dlatego możemy być pewni, że każda kawa w kapsułce Nescafé Dolce Gusto jest przygotowana dokładnie tak, jak być powinna. W kapsułkach Nescafé Dolce Gusto znajduje się najwyższej jakości palona i zmielona kawa arabika. Hermetyczne opakowanie sprawia, że kawa na dłużej zachowuje swoją świeżość, a przy tym doskonały smak i aromat.

Po włożeniu kapsułki Nescafé Dolce Gusto do ekspresu igła przebija jej wieczko, a do środka kapsułki wtłaczana jest woda pod odpowiednim ciśnieniem. Woda przenika przez membranę i dociera do zmielonej kawy. Wysokie ciśnienie sprawia, że napar przebija aluminiową folię i otworem spływa do podstawionej filiżanki lub szklanki. W taki sposób jeden z najpopularniejszych systemów kapsułkowych przygotowuje kawę Nescafé Dolce Gusto.

Ekologiczne kapsułki Nescafé Dolce Gusto

Od października 2019 roku producent kawy Nescafé Dolce Gusto zmienił kolor kapsułek z czarnego na brązowy. Zmiana barwy kapsułek ma na celu zapewnienie znacznego wzrostu odzysku i recyklingu materiału. Ułatwia to sortowanie i może zwiększyć liczbę kapsułek, które będą poddane recyklingowi lub odzyskowi. Plastik barwiony na czarno niestety nie jest wykrywany przez czujniki stosowane w automatycznych systemach sortowania.

System kapsułkowy Nescafé Dolce Gusto wykorzystuje dokładnie taką ilość wody, kawi oraz energii, która jest potrzebna do przygotowania jeden filiżanki kawy. Pozwala to zredukować zużycie wymienionych surowców w porównaniu z ekspresami automatycznymi i przelewowymi.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel