Kapsułki Kimbo kompatybilne z Nescafe Dolce Gusto

ilość znalezionych towarów: 3

  Kapsułki Kimbo to esencja włoskiego stylu i tradycji serwowania espresso, dostępna teraz w zaciszu kuchni. Pochodząca z serca Neapolu marka Kimbo od lat jest synonimem doskonałości w świecie kawowym. Zatapiając się w smaku kawy z kapsułek Kimbo, przenosisz się w uliczki słonecznej Italii, gdzie kultura picia kawy ma niepowtarzalny charakter. Wyjątkowa kompozycja ziaren, palonych zgodnie z neapolitańską tradycją, gwarantuje głęboki, bogaty smak, który urzeka od pierwszego łyku.

  Kapsułki Kimbo Nescafé Dolce Gusto przenoszą intensywność i głębię smaku tradycyjnego włoskiego espresso prosto do Twojej filiżanki. Zawierają one starannie wyselekcjonowane ziarna najwyższej jakości, które są palone według tradycyjnych włoskich receptur, aby uzyskać pełny i zbalansowany smak.

  Kapsułki Kimbo do Nescafé Dolce Gusto®

  Kapsułki kawy Kimbo, zgodne i pasujące do systemu Nescafé Dolce Gusto, to połączenie włoskiej tradycji z nowoczesnością. Dzięki nim w szybki i prosty sposób przygotujesz smaczną kawę, bez zbędnego bałaganu. Zapewniają one doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. W ofercie Kimbo odnajdziesz gamę smaków – od subtelnego echa czekolady, przez nuty pieczywa, aż po kwiatowe akcenty. Dzięki nim, zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze, poczujesz magię włoskiego espresso.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel