Ekspresy do kawy Rancilio

ilość znalezionych towarów: 12

  Rancilio to bardzo ceniona włoska firma zajmująca się produkcją ekspresów do kawy już od lat 20 XX wieku. Przez lata działalności firma Rancilio zdołała zgromadzić sporą rzeszę miłośników swoich sprzętów. Ekspresy do kawy Rancilio cieszą się uznaniem zarówno wśród początkujących baristów, jak również profesjonalistów.

  Ekspres do kawy Rancilio – ciśnieniowo-kolbowe, 1 i 2-rzędowe

  Ekspresy do kawy od tego producenta występują przede wszystkim w wersji ciśnieniowo-kolbowej, a w asortymencie zobaczysz zarówno jedno grupowe, jak i dwugrupowe urządzenia. Ekspresy ciśnieniowo-kolbowe są uwielbiane przez pasjonatów kawy z kilku powodów.

  Po pierwsze, oferują pełną kontrolę nad procesem parzenia, co pozwala na dostosowanie smaku do własnych preferencji. Dzięki ręcznemu sterowaniu ciśnieniem można eksperymentować z różnymi profilami parzenia. Po drugie, są trwałe i często mają solidną konstrukcję, co sprawia, że mogą służyć przez wiele lat. Dodatkowo, miłośnicy kawy cenią sobie również estetykę i tradycyjny charakter ekspresów ciśnieniowo-kolbowych.

  Ekspresy do kawy Rancilio idealnie nadają się do domu ale i do obiektów gastronomicznych, gdzie klienci oczekują na najwyższą jakość małej czarnej. Charakteryzuje je przede wszystkim optymalne ciśnienie 15 bar, dodatkowe technologie, takie jak funkcje ECO oszczędzające energię, podgrzewacze do filiżanek oraz profesjonalny dysze do spieniania mleka.

  Do wyboru jest kilka serii, takich jak SILVIA i CLASSE, które różnią się obudową wyglądem i funkcjami. Te drugie znajdują ją zastosowanie zwłaszcza w kawiarniach, restauracjach i barach. Oferujemy ekspresy do kawy z wymiennym zbiornikiem na wodę lub z wbudowanym, a w zestawie znajdują się niezbędne i dodatkowe akcesoria, takie jak sitka, miarki czy tampery.

  Profesjonalny ekspres do kawy Rancilio – serie SILVA i CLASSE

  Co dokładnie oferuje ekspres Rancilio? Seria SILVA, idealna zwłaszcza do domu, ma wiele ciekawych rozwiązań. Dużą zaletą jest na przykład mosiężny bojler dodatkowo owinięty izolacją, dzięki której jest on jeszcze bardziej energooszczędny i pozwala przygotować kilka kaw pod rząd. Dysza spieniająca mleko dba o doskonałą temperaturę i konsystencję, a funkcja ECO przekłada się na niższe rachunki za prąd.

  Ogromną zaletą jest obudowa ze stali nierdzewnej, skutecznie zapobiega ona występowaniu rdzy, a co za tym idzie pozwoli cieszyć się wydajnym ekspresem przez długie lata. A całości dopełnia między innymi podgrzewacz do filiżanek, dzięki któremu mała czarna nie straci idealnej temperatury i smaku.

  Alternatywą jest ekspres do kawy z serii CLASSE ten dwugrupowy ekspres umożliwia przygotowanie wielu filiżanek jednocześnie, a automatyczne przyciski do zaparzania kawy i manometr kontroli ciśnienia w bojlerze pozwalają całkowicie kontrolować każdy etap przyrządzania małej czarnej.

  Rancilio to połączenie profesjonalizmu z estetycznym i minimalistycznym wykonaniem, dzięki któremu ekspresy są tak chętnie wybierane przez miłośników kawy. Jeśli szukasz profesjonalnego urządzenia, z pomocą którego będziesz w stanie przygotować idealną kawę w domowym zaciszu, Rancilio będzie doskonałym rozwiązaniem.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel