Młynki do kawy Baratza

ilość znalezionych towarów: 10

  Młynki do kawy Baratza to innowacyjne urządzenia przeznaczone do domu i kawiarni. Firma Baratza powstała w 1999 roku i od tego czasu stała się naprawdę bardzo dobrze rozpoznawalną marką wśród miłośników kawy. W ofercie młynków Baratza znajdziesz zarówno takie przeznaczone do alternatywnych metod parzenia kawy, jak również bardziej zaawansowane do mocnego espresso.

  Nowoczesny młynek do kawy Baratza

  Priorytetem firmy Baratza jest wsparcie społeczności zgromadzonej wokół kawy segmentu specialty – producent wprowadza na rynek młynki do kawy, które będą w stanie spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających kawoszy. Różnią się wielkością żaren, a w wielu modelach możesz ustawić czas mielenia i grubość mielenia, a nawet odmierzyć zmieloną kawę dzięki wbudowanej wadze z dokładnością co do 0,1 grama.

  Co więcej, młynki do kawy Baratza (na przykład Sette 270Wi) możesz nawet połączyć z telefonem lub tabletem firmy Apple oraz programować i obsługiwać w zdalny sposób. A całości dopełnia przejrzysty wyświetlacz LED do intuicyjnej obsługi.

  Młynki Baratza w wersji automatycznej zapewniają absolutną świeżość kawy, umożliwiając mielenie ziaren tuż przed przygotowaniem napoju. Zyskujesz pełną kontrolę nad grubością mielenia, więc dostosowujesz małą czarną do własnych upodobań. Młynki automatyczne działają błyskawicznie, co przekłada się na szybkość i wygodę procesu mielenia kawy.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel