Saturatory do wody

ilość znalezionych towarów: 48

Czy wiesz, że każdy z nas rocznie zużywa około 442 plastikowych butelek? Niestety, ale mają one negatywny wpływ na środowisko oraz na nasze portfele. Jeśli więc chcesz oszczędzić setki złotych rocznie oraz przyczynić się do dbałości o planetę, zamów saturator do wody z asortymentu Konesso. Oferujemy pojedyncze produkty, ale i zestawy, w których zobaczysz na przykład saturatory do wody, butelki i dzbanki filtrujące. Postaw na ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie!

Saturator do wody – dla dobra portfela i planety

Saturator do wody służy do nasycania wody dwutlenkiem węgla, w efekcie czego każdy może cieszyć się ulubionym gazowanym napojem. Saturator do wody gazowanej sprawdzi się w domowym zaciszu i co ważne, pozwoli Ci każdego dnia delektować się wodą niczym ze sklepu. Dodatkowo możesz zastosować specjalne syropy, które zmienią jej smak i upodobnią do popularnych produktów typu coca-cola. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale i czasu, a dodatkowo unikasz produkcji plastikowych odpadów.

Gdy zdecydujesz się na saturator do wody, zyskasz pełną kontrolę nad stopniem nasycenia gazem. Dostosujesz poziom bąbelków do swoich indywidualnych preferencji. Niezależnie od tego, czy lubisz mocno gazowaną wodę, czy tylko delikatnie musującą, przygotujesz dokładnie taką, jaka jest w Twoim guście.

Co wyróżnia dyfuzor do wody gazowanej z naszego asortymentu? Dostarczamy na przykład saturatory Sodastream, które powstają ze stali nierdzewnej, więc są odporne na rdzewienie. Zostały wyposażone w przyciski, za pomocą których ustalasz, jaki stopień nagazowania wody Cię interesuje. To intuicyjne w obsłudze produkty, dzięki którym oszczędzisz setki złotych rocznie, a na przestrzeni lat tysiące.

W końcu przestaniesz dźwigać zgrzewki, a ulubioną wodę będziesz mieć zawsze pod ręką – nigdy jej nie zabraknie, nawet w upalne sierpniowe popołudnie lub w nocy, gdy dopadnie Cię pragnienie. Do wyboru są różne kolory i wykończenia saturatorów, w tym w bieli i czerni, połysku i macie. Z łatwością dopasujesz design do własnych upodobań!

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel