Ekspresy do kawy FRANKE

ilość znalezionych towarów: 6

  Ekspres do kawy Franke - postaw na sprzęt najwyższej jakości!

  Franke Holding to szwajcarska firma założona w 1911 roku, która zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego. Franke słynie z wysokiej jakości zlewozmywaków, baterii kuchennych, piekarników i kuchenek mikrofalowych, chłodziarek, zmywaków oraz ekspresów do kawy. Od ponad 100 lat Franke rozwija się dzięki nowoczesnej inżynierii i wyjątkowemu wzornictwu. Firma oferuje nie tylko doskonałe produkty, ale również rozwiązania szyte na miarę dla złożonych potrzeb każdego klienta.

  Profesjonalne ekspresy do kawy Franke

  Ekspresy do kawy Franke to najbardziej wydajne urządzenia w swojej kategorii. Najbardziej zaawansowany model Franke A1000 może bez problemu przygotować nawet 400 filiżanek kawy dziennie. Dodając do tego duże pojemniki na kawę i produkty instant, dwa wbudowane młynki, bezpośrednie połączenie do sieci wodociągowej oraz automatyczny system czyszczenia, otrzymujemy najlepszy ekspres kawy do restauracji czy stacji benzynowej. Przy podłączonej chłodziarce mleka i stacji syropów oraz wbudowanym module płatniczym, możemy całkowicie zostawić go do samoobsługi naszym klientom.

  Szwajcarskie ekspresy do kawy Franke dają nam możliwość wielu konfiguracji, która sprawi, że urządzenie będzie idealnie dostosowane do naszych potrzeb oraz miejsca w lokalu. Możemy zdecydować o wielkości pojemnika na ziarna, podłączeniu do chłodziarki mleka, czy sieci wodociągowej, ale także o systemie spieniania mleka i czyszczenia ekspresu, a różnice mogą być znaczące. System Easy Clean, czyli mniej zaawansowany system czyści i odkamienia ekspres automatycznie, natomiast wymaga od nas uzupełnienia pojemnika na płyn podczas uruchomienia procesu czyszczenia. System Clean Master to funkcja, która nie wymaga od nas żadnych czynności, dzięki czemu ekspres do kawy Franke czyści się automatycznie sam bez zaangażowania naszych pracowników.

  Ekspresy do kawy Franke słyną z technologii, która wytwarza doskonale spienione mleko. W ekspresach wyposażonych w system mleczny Foam Master możemy dostosowywać wiele parametrów podczas produkcji pianki. Dzięki temu możemy uzyskać idealnie spienione mleko w wersji na gorąco lub zimno.

  Ekspres Franke na stację paliw

  Szukając dobrego ekspresu do kawy na stację benzynową, musimy zwrócić uwagę na wiele czynników. Przede wszystkim stacja paliw, to miejsce, które dziennie przyjmuje setki klientów, dlatego ekspres do kawy powinien charakteryzować się wysoką wydajnością. Ekspresy Franke w zależności od modelu mogą przygotować 100, 150, 200, 300 lub nawet 400 kaw dziennie. Ważne, aby klienci mogli osobiście obsługiwać urządzenie, dlatego istotna jest również metoda obsługi ekspresu do kawy. W ekspresach Franke zastosowano duży, kolorowy i dotykowy wyświetlacz, który gwarantuje wyjątkowo prostą obsługę. Wszystko, co musimy zrobić, aby przygotować kawę, to dotknąć wybranej ikony na wyświetlaczu.

  Dobry ekspres na stację paliw, to ekspres z bezpośrednim podłączeniem do sieci wodociągowej. Ekspresy do kawy Franke pozwalają nam pobierać wodę z wodociągów, dzięki czemu nie musimy uzupełniać zbiornika na wodę, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Opcjonalnie możemy także wyposażyć ekspres w odpływ wody z tacy.

  Dzięki zintegrowanemu spieniaczowi mleka dużym pojemnikom na kawę ziarnistą oraz zbiornikom na produkty instant, ekspresy Franke posiadają bardzo szerokie menu. Znajdziemy w nim kawy czarne typu espresso, mleczne specjały takie jak cappuccino, ale również gorącą czekoladę, gorące mleko czy wodę na herbatę. Jest to bardzo przydatne na stacjach benzynowych, gdzie przyjmuje się nie tylko klientów pijących tradycyjną kawę, ale również fanów herbaty czy dzieci, które są miłośnikami słodkiej czekolady do picia.

  W sklepie Konesso.pl znajdziesz wysokiej jakości profesjonalne automatyczne ekspresy do kawy Franke do stacji paliw, restauracji, hotelów, piekarni czy bibliotek. Dzięki możliwości konfiguracji możesz osobiście dostosować ekspres do swoich potrzeb.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel