FRANKE

ilość znalezionych towarów: 9

   Franke Holding to szwajcarska firma założona w 1911 roku, która zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego. Franke słynie z wysokiej jakości zlewozmywaków, baterii kuchennych, piekarników i kuchenek mikrofalowych, chłodziarek, zmywaków oraz ekspresów do kawy. Od ponad 100 lat Franke rozwija się dzięki nowoczesnej inżynierii i wyjątkowemu wzornictwu. Firma oferuje nie tylko doskonałe produkty, ale również rozwiązania szyte na miarę dla złożonych potrzeb każdego klienta.

   W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz wysokiej jakości ekspresy do kawy Franke. Są to profesjonalne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w biurach, hotelach, restauracjach, stacjach paliw czy salach konferencyjnych. Wysoce zaawansowane technicznie ekspresy Franke stoją na czele profesjonalnych urządzeń do gastronomii, co potwierdza fakt, że Franke od lat zaopatruje w sprzęt największe sieci restauracji w tym McDonald's. Ekspresy charakteryzują się wysoką wydajnością i doskonałym systemem parzenia, a szczególnie słyną z technologii, która wytwarza wyjątkowe spienione mleko, jakim nie może poszczycić się żaden automatyczny ekspres do kawy.

   Wielką zaletą ekspresów do kawy Franke jest możliwość szerokiej konfiguracji każdego urządzenia tak, aby maksymalnie było dostosowane do naszych potrzeb i lokalu. Dzięki temu ekspres możemy wyposażyć w chłodziarkę, dodatkowe młynki, pojemniki na kawę ziarnistą i czekoladę w proszku, stację syropów, ale także moduł płatności czy ulepszenia technologiczne. Dzięki temu profesjonalny ekspres do kawy Franke idealnie sprawdzi się w Twoim lokalu.

    

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel