Termometr baristy - do kawy, herbaty, mleka

ilość znalezionych towarów: 5

  Chcesz zaparzać kawę lub herbatę w idealnej temperaturze, czyli zgodnie z zaleceniami specjalistów? Odpowiedzią jest termometr baristy! W ofercie naszego sklepu znajdziesz termometr do herbaty, kawy i do dzbanka przydatny podczas spieniania mleka. Do wyboru są nowoczesne cyfrowe oraz tradycyjne analogowe urządzenia, więc sprawnie skompletujesz zamówienie.

  Termometr baristy, czyli temperatura zawsze pod kontrolą

  Termometr gastronomiczny to przyrząd który może okazać się bardzo przydatny zarówno dla miłośników kawy, jak i herbaty. Każdy napój wymaga nieco innej temperatury wody do prawidłowego parzenia, dlatego termometry gastronomiczne to podstawowe elementy wyposażenia precyzyjnie wskazujące jej wysokość. Temperatura parzenia jest ważna i wpływa na smak kawy lub herbaty w filiżance, dlatego zastosowanie wspomnianego urządzenia przyniesie zaskakujące efekty.

  Analogowy lub cyfrowy termometr baristy

  Termometr do kawy, herbaty i mleka z naszej oferty pochodzi tylko od renomowanych marek, takich jak Sawex i Timemore. Chociaż do wyboru jest na przykład model analogiczny, coraz większą popularnością cieszy się elektryczny termometr do napojów.

  Cyfrowy model został wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD, a w większości przypadków można też zmienić skalę z Celsjusza na Fahrenheita. Jednym spojrzeniem będziesz w stanie dokładnie monitorować temperaturę espresso lub herbaty, upewniając się, że zawsze jest idealna. Ponadto kompaktowa konstrukcja sprawia, że termometr do parzenia w wersji elektrycznej zabierzesz w dowolne miejsce. Zaletą jest też uchwyt umożliwiający sprawne doczepienie go do naczynia.

  Oferujemy też nowoczesny termometr gastronomiczny nie tylko z wyświetlaczem LCD, ale i z sygnałem dźwiękowym, który informuje o wykonanym pomiarze. Wiele urządzeń ma zakres temperatur aż do 250 °C. Termometr kuchenny do wody to niezbędnik w każdym mieszkaniu!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel