Kawy w puszcce

ilość znalezionych towarów: 70
Kawa mielona Starbucks

Wysokiej jakości kawa nie tylko skutecznie pobudza nas do działania o poranku, ale także swoim smakiem sprawia nam wiele radości i przyjemności. Nie zawsze jednak zakup kawy wysokiej jest pewnikiem wyśmienitego smaku. Duży wpływ na to, czy kawa będzie nam smakować, ma jej świeżość i to, jak ją przechowujemy w swoim domu. Odpowiednio zamknięta kawa mielona lub ziarnista na dłużej zachowuje swoją świeżość, a co za tym idzie swoje najlepsze właściwości smaku i aromatu. Wielu producentów oferuje nam kawy w zamykanych opakowaniach, które ułatwiają nam to zadanie i sprawiają, że kawa jest chroniona przed zwietrzeniem. Bardzo popularnym rodzajem takich opakowań jest metalowa puszka zapewniająca wyjątkową szczelność. Poznaj wysokiej jakości kawy w puszce w sklepie Konesso.pl.

Kawa w puszce

Kawa w puszce to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią kawę za jej wyjątkowy smak i aromat. Metalowa puszka z zakrętką lub przykrywką chroni przechowywaną w niej kawę przed kontaktem z powietrzem i światłem, dzięki czemu proces utraty świeżości jest zdecydowanie spowalniany. Odpowiednio zadbana i regularnie czyszczona puszka po kawie może służyć nam przez lata, dlatego kawa w puszce to również bardzo ekologiczne rozwiązanie, które pozwoli nam zredukować zużycie plastiku. Poza tym kawy w puszkach wyróżniają się eleganckim opakowaniem, dlatego świetnie sprawdzą się jako świetny prezent dla każdego. Atrakcyjne puszki po kawie są często wykorzystywane jako element ozdobny, schowek na biżuterię lub puszka na słodycze. Kawa w puszce to bardzo popularny sposób na odpowiednie przechowywanie zarówno kawy mielonej, jak i ziarnistej.

Kawa mielona w puszce

W sklepach najczęściej możemy spotkać kawy mielone w puszce, a to dlatego, że zmielona kawa najszybciej traci swoją świeżość. Producenci ułatwiają nam kwestię właściwego przechowywania kawy mielonej, pakując ją w szczelną metalową puszkę chroniącą przed zwietrzeniem. Najlepsze jest to, że po jej otwarciu, puszkę możemy znowu zamknąć i nie narażać kawy na zbyt szybką utratę świeżości. Kawa mielona w puszce to bardzo popularne rozwiązanie na całym świecie do tego stopnia, że niektóre palarnie skupiają się wyłącznie na produkcji kaw w puszkach. Najlepszym tego przykładem jest włoska palarnia illy, której srebrne puszki są rozpoznawalne na całym świecie.

Kawa ziarnista w puszce

Kawa ziarnista w puszce jest rzadziej spotykana niż kawa mielona, ale jest to również doskonałe rozwiązanie w naszych domach, biurach i gastronomii. Kawy ziarniste w puszkach dostępne są w opakowaniach 250g, ale dostępna jest również kawa ziarnista w puszce 1kg, którą oferuje nam włoska palarnia Izzo. Duża metalowa puszka pomieści cały kilogram kawy i skutecznie chroni ziarna przed utratą świeżości. Dzięki temu kawa po zmieleniu jeszcze dłużej będzie cieszyła nas doskonałym smakiem i intensywnym aromatem.


Kawy ziarniste i mielone w puszce znajdziesz w sklepie internetowym Konesso.pl. Są to wysokiej jakości kawy cenionych producentów takich jak illy, Izzo, Caffe del Faro, Pellini, Kimbo, Lavazza czy Bialetti.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel