Kawa mielona Davidoff

ilość znalezionych towarów: 3

  Davidoff to szwajcarska marka założona 1980 roku przez Zino Davidoffa ukraińsko-żydowskiego imigranta. Zino Davidoff jest sercem marki oraz inspiracją dla każdej kolekcji produktów, które odzwierciedlają jego naturalną elegancję i uznanie dla stylu, jakości i autentyczności. Marka Davidoff jest producentem wielu luksusowych towarów, w tym wysokiej jakości kawy mielone.

  KAWA MIELONA DAVIDOFF

  Do produkcji kaw mielonych Davidoff wybierane są wyłącznie najlepsze ziarna wysokiej jakości arabiki, które pochodzą z plantacji cenionych na całym świecie. Są to kawy palone średnio i ciemno, dlatego szczególnie polecane są do przygotowania metodami ciśnieniowymi np. w kawiarce lub ekspresie ciśnieniowym. Odpowiednia kompozycja ziaren i sposób ich wypalenia pozwala nam uzyskać z nich doskonałe espresso o intensywnym smaku i wyjątkowym aromacie. Jednak kawa mielona Davidoff zachwyci również miłośników kaw z dodatkiem delikatnego mleka typu cappuccino czy latte macchiato.

  W sklepie Konesso.pl znajdziesz kawy mielone Davidoff, które doskonale sprawdzą się w naszych domach oraz posłużą jako luksusowy prezent dla bliskiej osoby.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl

  Lokalizacja

  Podaj kod pocztowy adresu dostawy

  lub udostępnij położenie, abyśmy mogli określić czy dla tego miejsca dostępna jest dostawa ekspresowa.

  Lokalizacja

  Przykro nam, ale nasz ekspresowy kurier nie obsługuje tej okolicy.

  Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia.

  pixel