Kawa mielona Davidoff

ilość znalezionych towarów: 3

  Davidoff to szwajcarska marka założona 1980 roku przez Zino Davidoffa ukraińsko-żydowskiego imigranta. Zino Davidoff jest sercem marki oraz inspiracją dla każdej kolekcji produktów, które odzwierciedlają jego naturalną elegancję i uznanie dla stylu, jakości i autentyczności. Marka Davidoff jest producentem wielu luksusowych towarów, w tym wysokiej jakości kawy mielone.

  KAWA MIELONA DAVIDOFF

  Do produkcji kaw mielonych Davidoff wybierane są wyłącznie najlepsze ziarna wysokiej jakości arabiki, które pochodzą z plantacji cenionych na całym świecie. Są to kawy palone średnio i ciemno, dlatego szczególnie polecane są do przygotowania metodami ciśnieniowymi np. w kawiarce lub ekspresie ciśnieniowym. Odpowiednia kompozycja ziaren i sposób ich wypalenia pozwala nam uzyskać z nich doskonałe espresso o intensywnym smaku i wyjątkowym aromacie. Jednak kawa mielona Davidoff zachwyci również miłośników kaw z dodatkiem delikatnego mleka typu cappuccino czy latte macchiato.

  W sklepie Konesso.pl znajdziesz kawy mielone Davidoff, które doskonale sprawdzą się w naszych domach oraz posłużą jako luksusowy prezent dla bliskiej osoby.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel