Kawy palone w stylu American oraz Regular roast

ilość znalezionych towarów: 1736

Palenie kawy to jeden z procesów, który finalnie wpływa na smak kawy w naszej filiżance czy kubku. Podczas palenia kawy ziarna zmieniają swój kolor i nabierają walorów smakowych. W ofercie naszego sklepu wyróżniliśmy różne sposoby palenia kawy, w tym średnie palenie, które jest zdecydowanie najpopularniejsze wśród większości palarni. 

Kawy średnio palone charakteryzują się brązową barwą ziaren, na powierzchni których czasem dostrzec można kropelki olejków eterycznych uwalnianych podczas procesu palenia. Średnio palona kawa jest najpopularniejsza wśród palarni, ale również wśród konsumentów, którzy najczęściej wybierają właśnie średnio wypalone kawy. W smaku kaw średnio palonych zazwyczaj panuje pełna harmonia i balans pomiędzy słodyczą, kwasowością oraz goryczą - oczywiście wszystko zależy także od sposobu przygotowania kawy. 

Średnio palone kawy to kategoria, w której z całą pewnością każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy średnio palone kawy do ekspresów oraz innych metod parzenia kawy w tym do kawiarek. Poszukując idealnej, średnio palonej kawy musisz także zwrócić uwagę na inne parametry mieszanki takie jak jej skład, zawartość kofeiny czy wyczuwalne smaki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo szeroki wybór średnio palonych kaw z wielu znanych na całym świecie palarni. 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel