Ekspresy do kawy do samochodu

ilość znalezionych towarów: 11

  Wybierz najlepszy samochodowy ekspres do kawy

  Ochota na świeżo zaparzoną kawę może złapać nas w każdej chwili i wie o tym doskonale każdy kierowca. Aromatyczna kawa nie tylko zachwyca smakiem, ale także potrafi skutecznie pobudzić podczas długiej trasy. Nie zawsze mamy okazję, aby zatrzymać się i kupić kubek kawy, dlatego w takich sytuacjach rewelacyjnie sprawdza się samochodowy ekspres do kawy

  Ekspres do kawy do auta

  Wybierając się w podróż, zazwyczaj korzystamy z termosów, które przez długi czas utrzymują odpowiednią temperaturę naszej kawy. Nie zastąpi to jednak niepowtarzalnego smaku i aromatu świeżo zaparzonego espresso. Samochodowy ciśnieniowy ekspres do kawy sprawia, że w mgnieniu oka jesteśmy w stanie przygotować prawdziwe, aromatyczne espresso niczym z tradycyjnego ekspresu kolbowego.

  Takie ekspresy zazwyczaj są zasilane energią elektryczną, którą dostarcza kabel samochodowy, bateria lub akumulator. Istnieją również zaparzacze takie jak Nanopresso, które są zasilane siłą naszych mięśni. Przenośny zaparzacz do kawy Nanopresso do działania nie potrzebuje prądu i parzy kawę wykorzystując mechanizm ręcznej pompy. Dzięki temu jest to doskonały turystyczny ekspres do kawy, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do prądu. Z powodzeniem możemy zabrać go ze sobą w góry, na spacer, na grzybobranie, czy wycieczkę rowerową.

  Kawa w podróży

  Kawa zawiera kofeinę, która ma właściwości pobudzające. Dzięki temu zazwyczaj pijemy ją o poranku, gdy chcemy szybko się rozbudzić, ale także po południu, aby nabrać energii na cały wieczór. Będąc w długiej podróży samochodowej, bez problemu może dopaść nas nieoczekiwane uczucie senności. Aby nie narażać siebie i innych uczestników ruchu drogowego na negatywne skutki zasypiania za kierownicą warto mieć przy sobie pobudzający napój. Ekspres do kawy dla kierowców jest doskonałym rozwiązaniem, dzięki któremu utrzymamy dobrą formę za kierownicą i bezpiecznie dotrzemy do każdego celu.

  W internetowym sklepie Konesso.pl znajdziesz szeroką ofertę samochodowych ekspresów do kawy oraz przenośnych zaparzaczy, które doskonale sprawdzą się podczas każdej podróży.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel