Filiżanki do kawy

ilość znalezionych towarów: 198

Aromatyczna kawa to idealny pomysł na umilenie sobie popołudnia, jednak dobra kawa wymaga odpowiedniej oprawy. Filiżanki do kawy to najlepszy sposób, aby podkreślić wyjątkowość chwili delektowania się kawą. Stylowe, eleganckie, nowoczesne, szklane czy porcelanowe - wszystkie z filiżanek do kawy nadają się zarówno do codziennego użytkowania jak również podawania w wyjątkowych chwilach. Filiżanka do kawy z pewnością będzie idealnym prezentem dla prawdziwego miłośnika kawy, który lubi uświetniać swoją codzienną chwilę przyjemności. 

Filiżanki do kawy to także nieodzowny element wyposażenia każdej kawiarni czy restauracji. Kawa podana w eleganckiej, grubej porcelanie smakuje dużo lepiej i pozytywnie nastraja na resztę dnia. 

    

Każdy z napojów kawowych wymaga nieco innej filiżanki czy szklanki, w naszej ofercie znajdziesz porcelanę i szkło dostosowane wielkością i kształtem do panujących zasad. 

Filiżanki do kawy espresso

Filiżanki do espresso powinny mieć odpowiedni kształt przypominający nieco literę V oraz pojemność około 60 ml. Gruba porcelana, dobrze utrzymująca ciepło to cecha charakterystyczna dobrych filiżanek do espresso. Niebanalny wzór, kolor i staranne wykonanie to bardzo ważne aspekty, które mogą znacznie poprawić przyjemność z picia kawy. 

Filiżanki do kawy cappuccino

Filiżanka do cappuccino podobnie jak ta do espresso powinna być wykonana z materiału dobrze utrzymującego ciepło. Oczywiście w tym przypadku kształt również ma znaczenie - filiżanki do kawy cappuccino powinny być lekko wybrzuszone po bokach, a ich pojemność powinna mieścić się w granicach 150-200 ml. 

   

W ofercie naszego sklepu znajdziesz filiżanki do kawy espresso, cappuccino czy flat white. Szeroka oferta filiżanek do kawy o różnych wielkościach i w różnych kolorach sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy filiżanki do kawy Lubiana, filiżanki włoskich producentów kawy oraz kolorowe filiżanki Loveramics. 

  

        

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel