Porcelanowe i szklane dzbanki do parzenia herbaty

ilość znalezionych towarów: 39

Kup online dzbanek do herbaty na Konesso.pl!

Dlaczego dzbanki do herbaty znowu są coraz popularniejsze? Przede wszystkim wyglądają stylowo i elegancko, zwłaszcza gdy postawisz je na stole podczas przyjęcia. Zapewniają jednocześnie wygodę, ponieważ nie musisz kilka razy spacerować z kuchni do salonu z kilkoma filiżankami lub szklankami z herbatą.

Co więcej, tak zwany imbryk, dłużej utrzymuje ciepło, a w razie potrzeby zaserwujesz w nim inne napoje, w tym cold brew, czyli mrożoną herbatę lub zioła. Dlatego nasz asortyment wyposażyliśmy w porcelanowe oraz szklane dzbanki do herbaty – zobacz, który umili Twoje spotkania z przyjaciółmi lub rodziną!

Dzbanki do herbaty – szklane czy porcelanowe?

Ładny dzbanek na herbatę doda przytulnego charakteru każdemu mieszkaniu i na pewno wywoła zachwyt wśród znajomych i rodziny. Kluczowe pytanie brzmi jednak: szklany czy porcelanowy dzbanek do herbaty?

Szklany dzbanek do herbaty

Szklany dzbanek do herbaty zazwyczaj wyróżnia prosty, minimalistyczny design, dlatego pasuje do każdego wnętrza, zarówno skandynawskiego, jak i klasycznego. Przezroczyste szkło uwypukla też estetykę herbaty, zwłaszcza gdy dodasz do niej owoce, liście mięty, płatki kwiatków albo na przykład zaparzysz herbatę three flower lynchee ball, w której pąki zwinięte w kule stopniowo rozwijają się pod wpływem ciepła.

Równie ważna, oprócz wyglądu, jest też funkcjonalność szklanego dzbanka do herbaty. Większość modeli z naszej oferty powstaje ze szkła borokrzemowego zawierającego trójtlenek boru, które ma wysoką odporność na szok termiczny. Wytrzymuje najwyższe temperatury, nawet powyżej 400 stopni Celsjusza!

Wielu nazywa szkło borokrzemowe niezniszczalnym i nie da się ukryć, że służy w perfekcyjnym stanie bardzo długo. W przeciwieństwie do zwykłego szkła, nie pęknie, gdy wlejesz do dzbanka wrzątek. Poza tym szkło borokrzemowe pozbawiono szkodliwych związków, takich jak BPA, nie wchodzi w niebezpieczne reakcje z napojami, jest bezpieczne dla Ciebie i bliskich.

Porcelanowy dzbanek do herbaty

A jakie zalety mają porcelanowe dzbanki do herbaty? Bez wątpienia oferują najwyższą klasę elegancji. Porcelana, zwana białym złotem, to esencja stylu, a dla wielu luksusu, więc na pewno zrobi pozytywne wrażenie na gościach i doda prestiżu spotkaniu. Co więcej, porcelana bardzo dobrze utrzymuje ciepło, więc nawet przy kolejnej filiżance herbaty będziecie cieszyć się wysoką temperaturą napoju. Porcelanowy dzbanek do parzenia herbaty to również wyborny pomysł na prezent dla bliskiej osoby!

Dzbanek do herbaty z zaparzaczem w dobrej cenie

W naszym sklepie znajdziesz wiele dzbanków do herbaty w atrakcyjnych cenach i na każdą kieszeń. Różnią się pojemnością, mamy między innymi dzbanuszki 300, 600, 720 ml, więc z łatwością dopasujesz preferowany do swoich potrzeb. Wiele z nich ma szczelne sitko do oddzielania liści od naparu, oferujemy też gotowe zestawy na przykład porcelanowy imbryk i porcelanowe filiżanki.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel