KINTO

ilość znalezionych towarów: 67

KINTO to marka, która powstała w 1972 roku w Japonii. KINTO produkuje akcesoria i naczynia do parzenia kawy i herbaty. Dzisiaj ich produkty są dostępne na całym świecie. Od początku aspirują do tego, aby wzbogacać nasze życie swoimi produktami. Otaczanie się przedmiotami powinno być dla nas przyjemnością — powinny one harmonizować z otoczeniem i naturą. 

IDEA FIRMY — SLOW LIFE

KINTO próbuje nam pokazać, że warto na moment zwolnić, obejrzeć się i zobaczyć piękno otaczającego nas świata. Slow life — dostrzeż piękno zmieniających się pór roku i przedmiotów, które Cię otaczają. Zachwycaj się naturą. Spędzaj czas w gronie najbliższych i ciesz się wspólnym posiłkiem. Kinto kreuje swoje przedmioty tak, by każdego dnia mogły nas inspirować, a otaczanie się nimi sprawiało nam radość. Patrząc na nie, mamy się uśmiechać i cieszyć się z chwili dla siebie.

CIEPŁO I BALANS

Serie produktów KINTO wyróżniają się prostotą i uniwersalnością. Proste kształty, stonowane barwy i uniwersalność zastosowań mają zachwycać i uprzyjemniać czas relaksu czy pracy.
Wysokiej jakości materiały i kunszt, z jakim zostały wykonane, zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

RÓŻNORODNA OFERTA

KINTO oferuje naczynia do przelewowych metod parzenia kawy — drippery, zaparzacze, stojaki oraz dzbanki. Piękne szklanki i kubki zadziwiają swoją prostotą i charakterem, barwami nawiązują do kolorów ziemi. Kubki i butelki termiczne są dostępne w klasycznych barwach i kształtach, i doskonale sprawdzą się podczas spacerów, w podróży czy pracy.

SERIE KINTO

W sklepie Konesso oferta KINTO jest bardzo różnorodna. Produkty można dobrać seriami, tworząc pasującą do siebie kolekcje.
Seria Kinto OTC to naczynia z przeźroczystego szkła, o klasycznych kanciastych kształtach, gdzie np. dzbanki znajdują szeroką gamę zastosowań.
Seria Kinto Sepia nawiązuje do starego zdjęcia i przywołuje wspomnienia. Kojarzy się z ciepłem i poczuciem komfortu. Seria Kinto Unitea komponuje się z każdym wnętrzem. Kinto Kronos to oryginalne naczynia a seria Slow Coffee Style jest kwintesencją idei firmy.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel