Młynki do kawy Bellezza

ilość znalezionych towarów: 3

  Bellezza to niemiecki producent wysokiej jakości kolbowych ekspresów i profesjonalnych młynków do kawy. Jest to rodzinna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, która od 2021 roku jest częścią grupy VEA (Carimali, Elektra), dzięki czemu rozwój niemieckich inżynierów wzbogacił się o mediolańskie tradycje. Sprawia to, że urządzenia Bellezza nie tylko spełniają najwyższe standardy profesjonalnych baristów, ale także je przewyższają.

  Automatyczne młynki Bellezza

  Bellezza w swojej ofercie posiada profesjonalne automatyczne młynki do kawy Piccola 60 Titanio V2. Są to młynki do espresso, które doskonale sprawdzą się w naszych domach, ale możemy korzystać z nich także w małych kawiarniach. Młynki wyposażone są w bardzo wytrzymałe tytanowe żarna o średnicy 60 mm, które mogą przemielić do 60 ton kawy ziarnistej. Bellezza Piccola 60 Titanio V2 daje nam możliwość pracy na dwóch różnych trybach. Pierwszy to mielenie manualne, a drugi polega na automatycznym zmieleniu wcześniej ustawionej pojedynczej lub podwójnej dozy kawy. Dzięki przymocowanemu widelcowi nie musimy przez cały czas trzymać kolby pod wysypem kawy, co zapewnia nam maksymalną wygodę użytkowania młynka.

  W sklepie Konesso.pl znajdziesz automatyczny młynek do kawy Bellezza Piccola 60 Titanio V2 dostępny w trzech wersjach kolorystycznych - czarnej matowej, białej matowej oraz szczotkowanego aluminium.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel