Ekspresy JURA - automatyczne ekspresy Jura

ilość znalezionych towarów: 30

  Automatyczne ekspresy do kawy JURA to synonim wysokiej jakości i aromatycznej kawy - niekwestionowany lider wśród ekspresów segmentu premium. Szwajcarska firma Jura od 1931 roku zajmuje się produkcją innowacyjnych i ekskluzywnych ekspresów do kawy segmentu premium. Już od połowy lat 80-tych firma Jura jest liderem branży automatycznych ekspresów do kawy oraz wyznacza trendy i nowe standardy. 

  Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz niepodważalna, wysoka jakość oferowanych urządzeń sprawiła, że ekspresy Jura cieszą się popularnością na całym świecie. 

     

  Sklep Konesso.pl - autoryzowany dystrybutor ekspresów Jura

  autoryzowany dystrybutor JURAFirma Jura działa na całym świecie, posiadając swoje firmy przedstawicielskie w wielu krajach. Jura Polska prowadzi model selektywnej dystrybucji, dzięki któremu sprzedawcy ekspresów Jura doskonale znają urządzenia i są w stanie pomóc w każdej sytuacji. 

  Bardzo miło nam poinformować, iż od kilku lat jesteśmy sklepem mogącym się pochwalić certyfikatem oficjalnego dystrybutora ekspresów Jura. Mieliśmy okazję kilkukrotnie uczestniczyć w szkoleniach produktowych w Jura Coffee Academy, dzięki którym dogłębnie poznaliśmy technologie wykorzystywane w ekspresach Jura. Wiedza techniczna na temat ekspresów Jura i różnic pomiędzy poszczególnymi modelami pozwala nam na pomoc w zakresie wyboru ekspresu do kawy oraz doradztwa w przypadku drobnych awarii. 

  Jako autoryzowany sklep ekspresów Jura posiadamy pełen asortyment urządzeń marki Jura z pełną dostępnością  magazynową, dzięki czemu większość zamówionych ekspresów jesteśmy w stanie wysłać w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia. 

     

  Ekspresy Jura - Warszawa, Rzeszów, Kraków, Częstochowa, a może Łódź? 

  Dla nas nie ma żadnej różnicy, z jakiej miejscowości jesteś. Jako oficjalny partner i autoryzowany dystrybutor ekspresów Jura jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony ekspres w dowolne miejsce na terenie naszego kraju. Warszawa, Rzeszów czy Kraków to dla nas żaden problem. Zamówiony ekspres starannie i bezpiecznie zapakujemy i wyślemy do Ciebie firmą kurierską, tak by już następnego dnia w Twoim domu unosił się wspaniały aromat świeżo parzonej kawy. 

  Dostawa ekspresów Jura na terenie całej Polski jest GRATIS - płacisz tylko za zamawiany sprzęt. Podłączenie i uruchomienie ekspresu Jura jest banalnie proste, ale jeśli podczas pierwszego uruchomienia napotkasz jakieś problemy śmiało możesz skorzystać z naszej infolinii. Pomożemy uruchomić i ustawić ekspres tak by spełnił Twoje oczekiwania.  

   

  Jaki ekspres Jura wybrać?

  Jura to niekwestionowany lider rynku automatycznych ekspresów do kawy segmentu premium, więc jeśli zastanawiasz się nad zakupem naprawdę dobrego ekspresu do kawy, to Jura będzie doskonałym wyborem. 

  Nowoczesne rozwiązania, precyzja, wysoka jakość wykonania, niezawodność, zrównoważony rozwój oraz serwis to cechy wpisane w historie i zasadę działania firmy Jura. Wąska specjalność firmy Jura w postaci automatycznych ekspresów do kawy pozwala w 100% skupić się na produkcie - efektem jest renoma wśród specjalistów w branży na całym świecie. Szukając ekspresu do kawy segmentu premium, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na firmę Jura i jej urządzenia. 

  Jeśli zastanawiasz się jaki ekspres Jura wybrać skorzystaj z porównania ekspresów Jura dostępnego na stronie producenta lub skontaktuj się z naszym specjalistą - tel. 177770130

  Wieloletnia sprzedaż i dialog z klientami pozwoliły nam na opanowanie ogromnej wiedzy na temat ekspresów Jura i kryteriów wyboru odpowiedniego urządzenia, dlatego z pewnością możesz nam zaufać! Każdy oferowany przez nas ekspres posiada obszerny opis oraz rzetelne opinie dodawane przez klientów, którzy dokonali zakupu ekspresu, dlatego, jeśli szukasz opinii o ekspresach Jura, u nas możesz je sprawdzić. 

      

  Ekspresy Jura do domu

  Jura to firma oferująca automatyczne ekspresy do kawy do użytku domowego - około 15 urządzeń w różnych segmentach cenowych i różnej stylistyce. Ekspresy Jura zostały podzielone na kilka serii, a co jakiś czas pojawiają się nowe modele, które zastępują starsze. Wśród ekspresów Jura do domu wyróżnić można 3 klasy cenowe, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wybierając ekspres Jura do domu jednego możesz być pewien - będziesz w 100% zadowolony z precyzji parzenia kawy oraz niezawodności ekspresu.

  Jeśli zastanawiasz się jaki ekspres Jura wybrać do domu skontaktuj się z naszym specjalistą, który na pewno pomoże wybrać Ci odpowiedni ekspres.   

    

  Ekspresy Jura do biura

  Ekspresy Jura to nie tylko urządzenia do zastosowań domowych, ale także ekspresy dla biur, a nawet małej gastronomii. Profesjonalne ekspresy Jura to kilka urządzeń podzielonych głównie pod względem wydajności, czyli miejsca zastosowania i ilości parzonej kawy każdego dnia. Szukając wygodnego i sprawdzonego rozwiązania do biura warto rozważyć ofertę ekspresów Jura. 

  Jeśli zastanawiasz się nad ekspresem Jura do biura i nie wiesz który model wybrać, koniecznie skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże Ci wybrać urządzenie dopasowane do Twoich wymagań.

  Ekspresy Jura w leasingu

  Leasing to jedna z możliwych form finansowania zakupu ekspresów Jura w naszym sklepie. Oferujemy prosty i wygodny system leasingowy przy zakupach urządzeń w tym także ekspresów do kawy Jura. 

  Możliwy jest oczywiście także zakup za gotówkę lub finansowanie w postaci umowy ratalnej z wybranym bankiem.     

   

  Ekspresy Jura - opinie klientów

  Wielu internautów, w tym także klienci naszego sklepu przed zakupem szukają opinii na temat obserwowanego produktu. Ekspresy JURA to marka od wielu lat widoczna w Polsce, a także na całym świecie, dlatego znalezienie opinii na ich temat nie powinno stanowić większego problemu. Jako wieloletni dystrybutor ekspresów Jura sprzedaliśmy naprawdę bardzo dużo urządzeń i jesteśmy przekonani, że 99% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów. Kluczem do sukcesu jest zawsze odpowiedni wybór ekspresu oraz regularna konserwacja, ale o tym możesz dowiedzieć się więcej, rozmawiając z naszym specjalistą. 

  Na kartach towarowych ekspresów Jura w sklepie Konesso.pl znajdziesz opinie klientów, którzy już dokonali wyboru i zakupu ekspresu - skorzystaj z ich podpowiedzi. Dodatkowo zastanawiając się nad zakupem konkretnego modelu ekspresu do kawy Jura możesz zostawić pytanie korzystając z opcji "zadaj pytanie".

      

    

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel