Ekspresy do kawy Jura - automatyczne, ciśnieniowe

ilość znalezionych towarów: 38
Ekspresy Jura

Automatyczne ekspresy do kawy JURA to synonim wysokiej jakości i aromatycznej kawy - niekwestionowany lider wśród ciśnieniowych ekspresów segmentu premium. Szwajcarska firma produkująca ekspresy do kawy Jura od 1931 roku zajmuje się produkcją innowacyjnych i ekskluzywnych automatów do kawy segmentu premium. Już od połowy lat 80. firma Jura jest liderem branży automatycznych ekspresów do kawy oraz wyznacza trendy i nowe standardy.

Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz niepodważalna, wysoka jakość ciśnieniowych ekspresów do kawy Jura sprawiła, że urządzenia te cieszą się popularnością na całym świecie.


Ekspresy do kawy JURA - Konesso.pl autoryzowany dystrybutor 

Firma Jura działa na całym świecie, posiadając swoje firmy przedstawicielskie w wielu krajach. Jura Polska prowadzi model selektywnej dystrybucji, dzięki któremu sprzedawcy ekspresów Jura doskonale znają urządzenia i są w stanie pomóc w każdej sytuacji.

Bardzo miło nam poinformować, iż od kilku lat jesteśmy sklepem mogącym się pochwalić certyfikatem oficjalnego dystrybutora ekspresów Jura. Mieliśmy okazję kilkukrotnie uczestniczyć w szkoleniach produktowych w Jura Coffee Academy, dzięki którym dogłębnie poznaliśmy technologie wykorzystywane w ekspresach Jura. Wiedza techniczna na temat ekspresów Jura i różnic pomiędzy poszczególnymi modelami pozwala nam na pomoc w zakresie wyboru ekspresu do kawy oraz doradztwa w przypadku drobnych awarii.

Jako autoryzowany sklep ekspresów Jura posiadamy pełen asortyment urządzeń marki Jura z pełną dostępnością magazynową, dzięki czemu większość zamówionych ekspresów jesteśmy w stanie wysłać w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie ciśnieniowe ekspresy Jura, zarówno te do użytku domowego jak i te przeznaczone do pracy w biurach. 

Dystrybutor Jura

Ekspresy Jura - Warszawa, Rzeszów, Kraków, Częstochowa, a może Łódź?

Dla nas nie ma żadnej różnicy, z jakiej miejscowości jesteś. Jako oficjalny partner i autoryzowany dystrybutor ekspresów Jura jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony ekspres w dowolne miejsce na terenie naszego kraju. Warszawa, Rzeszów czy Kraków to dla nas żaden problem. Zamówiony ekspres starannie i bezpiecznie zapakujemy i wyślemy do Ciebie firmą kurierską, tak by już następnego dnia w Twoim domu unosił się wspaniały aromat świeżo parzonej kawy.

Dostawa ekspresów Jura na terenie całej Polski jest GRATIS - płacisz tylko za zamawiany sprzęt. Podłączenie i uruchomienie ekspresu Jura jest banalnie proste, ale jeśli podczas pierwszego uruchomienia napotkasz jakieś problemy, śmiało możesz skorzystać z naszej infolinii. Pomożemy uruchomić i ustawić ekspres tak by spełnił Twoje oczekiwania. Pamiętaj także, że nawet najlepszy ekspres do przygotowania filiżanki wyjątkowej kawy potrzebuje dobrego ziarna - kupując ekspresy do kawy Jura pamiętaj także o zakupie wysokiej jakości kawy. 

Ekspresy do kawy Jura - system PEP

Szwajcarski producent ekspresów Jura w swoich urządzeniach wykorzystuje nowoczesne technologie, które ułatwiają nam obsługę, ale przede wszystkim wpływają na jakość przygotowywanej w nich kawy. Jedną z takich technologii jest opracowany przez Jurę proces ekstrakcji pulsacyjnej, czyli inaczej system PEP. Jest to system, który parzy kawę, przepuszczając przez nią wodę w kilku szybko następujących po sobie cyklach. Dzięki temu ekspresy Jura ze zmielonych ziaren wydobywają zdecydowanie więcej smaków i aromatu. System PEP jest stosowany we wszystkich automatycznych ekspresach do kawy marki Jura.

System P.E.P.

Ciśnieniowe ekspresy Jura i wyjątkowe młynki 

Do tej pory w swoich ekspresach automatycznych Jura wykorzystywała młynek do kawy Aroma G3, który gwarantował szybki i precyzyjny przemiał. Ekspresy nowej generacji posiadają wbudowany nowoczesny profesjonalny młynek stożkowy. Professional Aroma Grinder pracuje zdecydowanie ciszej niż Aroma G3 i pozwala wydobyć o 12,2% więcej aromatu z ziaren kawy. Nowy młynek możemy spotkać w takich ekspresach jak Jura E8 (EB) czy Jura Z6.

Profesjonalny młynek do kawy

Jaki ekspres Jura wybrać?

Jura to niekwestionowany lider rynku automatycznych ekspresów do kawy segmentu premium, więc jeśli zastanawiasz się nad zakupem naprawdę dobrego automatu do kawy, to ekspres Jura będzie doskonałym wyborem.

Nowoczesne rozwiązania, precyzja, wysoka jakość wykonania, niezawodność, zrównoważony rozwój oraz serwis to cechy wpisane w historie i zasadę działania firmy Jura. Wąska specjalność firmy Jura w postaci automatycznych ekspresów do kawy pozwala w 100% skupić się na produkcie - efektem jest renoma wśród specjalistów w branży na całym świecie. Szukając ekspresu do kawy segmentu premium, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na firmę Jura i jej urządzenia.

Jeśli zastanawiasz się jaki ekspres Jura wybrać skorzystaj z porównania ekspresów Jura dostępnego na stronie producenta lub skontaktuj się z naszym specjalistą - tel. 177770130

Wieloletnia sprzedaż i dialog z klientami pozwoliły nam na opanowanie ogromnej wiedzy na temat ekspresów Jura i kryteriów wyboru odpowiedniego urządzenia, dlatego z pewnością możesz nam zaufać! Każdy oferowany przez nas ekspres Jura posiada obszerny opis oraz rzetelne opinie dodawane przez klientów, którzy dokonali zakupu ekspresu, dlatego, jeśli szukasz opinii o ekspresach Jura, u nas możesz je sprawdzić.

Ekspresy Jura do domu

Jura to firma oferująca automatyczne ekspresy do kawy do użytku domowego - około 15 urządzeń w różnych segmentach cenowych i różnej stylistyce. Ciśnieniowe ekspresy Jura zostały podzielone na kilka serii, a co jakiś czas pojawiają się nowe modele, które zastępują starsze. Wśród ekspresów Jura do domu wyróżnić można 3 klasy cenowe, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wybierając ekspres Jura do domu, jednego możesz być pewien - będziesz w 100% zadowolony z precyzji parzenia kawy oraz niezawodności ekspresu.

Jeśli zastanawiasz się jaki ekspres Jura wybrać do domu skontaktuj się z naszym specjalistą, który na pewno pomoże wybrać Ci odpowiedni ekspres.

Ekspres Jura do domu

Ekspresy Jura do biura

Ekspresy Jura to nie tylko urządzenia do zastosowań domowych, ale także ekspresy dla biur, a nawet małej gastronomii. Profesjonalne ekspresy Jura to kilka urządzeń podzielonych głównie pod względem wydajności, czyli miejsca zastosowania i ilości parzonej kawy każdego dnia. Szukając wygodnego i sprawdzonego rozwiązania do biura warto rozważyć ekspresy Jura. W przypadku chęci przygotowania wyłącznie kaw czarnych dobrym rozwiązaniem może okazać się ekspres Jura WE6 lub Jura X6, z kolei jeśli stawiasz na kawy mleczne to godnym polecenia będzie ekspres Jura WE8 oraz w przypadku większej wydajności ekspres Jura x8, a nawet seria JURA GIGA.  

Jeśli zastanawiasz się nad ekspresem Jura do biura i nie wiesz który model wybrać, koniecznie skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże Ci wybrać urządzenie dopasowane do Twoich wymagań.

Ekspres Jura do biura

Ekspresy Jura w leasingu

Leasing to jedna z możliwych form finansowania zakupu ekspresów Jura w naszym sklepie. Oferujemy prosty i wygodny system leasingowy przy zakupach urządzeń w tym także ekspresów do kawy Jura. Możliwy jest oczywiście także zakup za gotówkę lub finansowanie w postaci umowy ratalnej z wybranym bankiem. Nasz sklep pragnie zagwarantować najwygodniejsze dla każdego odbiorcy rozwiązanie, dlatego oferujemy także raty 0% na ekspresy Jura. 

Ekspresy Jura - opinie klientów

Wielu internautów, w tym także klienci naszego sklepu przed zakupem szukają opinii na temat obserwowanego produktu. Ekspresy JURA to marka od wielu lat widoczna w Polsce, a także na całym świecie, dlatego znalezienie opinii na ich temat nie powinno stanowić większego problemu. Jako wieloletni dystrybutor ekspresów Jura sprzedaliśmy naprawdę bardzo dużo urządzeń i jesteśmy przekonani, że 99% naszych klientów jest zadowolonych z zakupów. Kluczem do sukcesu jest zawsze odpowiedni wybór ekspresu oraz regularna konserwacja, ale o tym możesz dowiedzieć się więcej, rozmawiając z naszym specjalistą.

Na kartach towarowych ekspresów Jura w sklepie Konesso.pl znajdziesz opinie klientów, którzy już dokonali wyboru i zakupu ekspresu - skorzystaj z ich podpowiedzi. Dodatkowo zastanawiając się nad zakupem konkretnego modelu ekspresu do kawy Jura, możesz zostawić pytanie korzystając z opcji "zadaj pytanie".


Najpopularniejsze ekspresy do kawy Jura

Ekspres Jura E8 (EB)

Ekspres do kawy Jura E8 (EB) to udoskonalona wersja najpopularniejszego modelu wśród ekspresów Jura. Obsługa ekspresu przebiega za pomocą kolorowego wyświetlacza i wygodnych przycisków. Ekspres posiada oddzielną wylewkę mleka ze spieniaczem, który gwarantuje aksamitną piankę do takich specjałów jak cappuccino czy latte. Nowa wersja Jura E8 została wyposażona w profesjonalny młynek do kawy i posiada odświeżony design. Ekspres Jura E8 (EB) dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych.

  • Ekspres Jura E8 Piano White 
  • Ekspres Jura E8 Piano Black 
  • Ekspres Jura E8 Dark Inox
  • Ekspres Jura E8 Moonlight Silver 
Jura E8

Ekspres Jura S8 (EA)

Jura S8 (EA) to kolejny ekspres do kawy nowej generacji, wyposażony w Professional Aroma Grinder zapewniający jeszcze więcej aromatu w filiżance kawy. Ekspres Jura S8 posiada duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4,3", który maksymalnie ułatwia obsługę. Jura S8 to domowy ekspres, który zachwyci miłośników kaw czarnych oraz mlecznych specjałów. W prosty sposób przygotujemy w nim włoskie klasyki od intensywnego espresso, aż po latte macchiato w wysokiej szklance. Ekspres Jura S8 występuje w 3 kolorach.

  • Ekspres Jura S8 Piano Black
  • Ekspres Jura S8 Moonlight silver 
  • Ekspres Jura S8 Chrome
Jura S8

Ekspres Jura J6

Jura J6 to ekspres, który zdecydowanie wyróżnia się z oferty szwajcarskiego producenta. Charakterystyczne, opływowe kształty i obudowa w kolorze białym sprawiają, że Jura J6 z pewnością będzie ozdobą w każdej kuchni. Ekspres posiada duży kolorowy wyświetlacz, który obsługujemy za pomocą przycisków oraz pokrętła Rotary Switch podświetlanego na niebiesko, które znajduje się na górnym panelu urządzenia. Jura J6 to ekspres, który przygotuje wyśmienite kawy czarne, a dzięki dyszy spieniającej mleko przyrządzi również kawy mleczne takie jak cappuccino czy latte w wysokiej szklance. Jest to model dostępy wyłącznie w jednym kolorze Piano White. Specjalnie na 90-lecie firma Jura zaprezentowała model Jura J90 będący bliźniaczym modelem ekspresu Jura J6 w kolorze Briliant Silver. 

Jura J6

Ekspres Jura ENA8 Touch

Jura ENA8 Touch to odświeżona wersja ekspresu Jura ENA8, która została wyposażona w dotykowy wyświetlacz maksymalnie ułatwiający obsługę. Ogromną zaletą ekspresu jest funkcja One Touch, dzięki której kawy mleczne przygotujemy za dotknięciem jednego przycisku, bez konieczności przesuwania filiżanki. Ekspres Jura ENA8 Touch to wąskie urządzenie o kompaktowych rozmiarach, dzięki czemu znajdzie dla siebie miejsce w każdym domu. Ekspres dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych:

  • Ekspres Jura Ena 8 touch full metropolitan black
  • Ekspres Jura Ena 8 touch full nordic white
  • Ekspres Jura Ena 8 touch massive aluminium
Jura ENA8

Często zadawane pytania

Ekspres Jura - czy warto?

Ekspresy do kawy marki Jura to urządzenia klasy Premium, które słyną z nowoczesnej technologii oraz atrakcyjnego designu, ale także są to solidnie wykonane ekspresy, które charakteryzują się niską awaryjnością i gwarantują wieloletnią pracę. Jeżeli pragniemy mieć w domu ekspres do kawy, który będzie elegancki, nowoczesny i nie będzie się psuł, to Jura jest tego najlepszym przykładem.

Jaki ekspres do kawy Jura jest najlepszy?

To, który ekspres Jura będzie dla nas najlepszy, zależy wyłącznie od naszych potrzeb. Jeżeli zależy nam na niskiej cenie, a w domu pijemy wyłącznie kawy czarne, to doskonałym wyjściem będzie ekspres Jura ENA4. Jeśli jednak należysz do grona osób, które cenią sobie atrakcyjny design i jesteś miłośnikiem kaw mlecznych, to świetnie sprawdzi się ekspres Jura E6 (EB).

Jaki ekspres Jura do biura?

Biuro to miejsce, w którym najlepiej sprawdzą się łatwe w obsłudze ekspresy do kawy o dużej wydajności i pojemnych zbiornikach. Ekspresy Jura, które świetnie poradzą sobie w każdym biurze to z pewnością Jura WE8, Jura WE6 czy Jura X6.

Dlaczego ekspresy Jura są drogie?

Automatyczne ekspresy do kawy Jura produkowane są z najlepszych materiałów, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Są to urządzenia, które gwarantują odrobinę luksusu, maksimum wygody i wieloletnią, bezawaryjną pracę, dlatego nie bez powodu należą do segmentu Premium. Z ekspresami do kawy jest tak, jak ze wszystkimi dostępnymi dobrami materialnymi: wyższa jakość wykonania zapewnia wyższą jakość użytkowania, ale wpływa też na wyższą cenę produktu. Ekspresy do kawy Jura nieco odbiegają ceną od innych ekspresów, ale każdy, kto miał przyjemność z nich korzystać, ten doskonale wie, że jest to najwyższa możliwa klasa.

Dlaczego ekspresy Jura mają wbudowany zaparzacz?

Ekspresy Jura w odróżnieniu od innych automatycznych ekspresów do kawy nie mają wyjmowanej jednostki zaparzającej, co niektórzy odbierają, jako błąd producenta. Wprost przeciwnie, inżynierowie Jura zaprojektowali zaparzacz tak, aby nie pozostawiał żadnych zabrudzeń wewnątrz urządzenia. Nie ma zatem konieczności, aby wyjmować moduł zaparzający i czyścić go, jak w przypadku ekspresów innych producentów.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel