Profesjonalne ekspresy do kawy Coffee Format

ilość znalezionych towarów: 12

  Ekspresy do kawy Coffee Format to znakomity wybór dla branży gastronomicznej, dla wszystkich, którzy poszukują produktów łączących innowacyjność, wydajność i najwyższą jakość. Profesjonalne ekspresy Coffee Format to idealne rozwiązanie zarówno dla restauracji, hoteli, jak i kawiarni, stacji benzynowych, sklepów wielobranżowych, punktów Coffee To Go oraz nowoczesnych biur.

  Profesjonalne ekspresy Cofffee Format

  W Coffee Format każdy produkt jest projektowany z myślą o spełnieniu potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Profesjonalne ekspresy do kawy Coffee Format oferują zaawansowany systemy zaparzania ze zmienną jednostką i personalizację smaku kawy, w tym specjałów mlecznych i produktów instant. Użytkownik ma możliwość modyfikowania i tworzenia własnych receptur na ulubione specjały kawowe.

  Profesjonalny system spieniający mleko pozwala przygotować kawy mleczne z puszystą pianką mleczną. Dzięki zastosowaniu podwójnej pompy i niezwykle trwałemu młynkowi ceramicznemu urządzenia są w stanie pracować cały czas, zapewniając wysoką wydajność. Trzeba zaznaczyć, że urządzenia te są łatwe w utrzymaniu czystości, gdyż zostały wyposażone w automatyczne systemy czyszczenia i odkamieniania, pozwalając zachować najwyższy standard higieny.

  Ekspresy do kawy Coffee Format są wykonane wysokiej klasy materiałów, dlatego są to urządzenia wyjątkowo trwałe i niezawodne. Produkty są dostosowywane do indywidualnych wymagań klientów, co sprawia, że spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

  Elegancki design ekspresów, duże kolorowe wyświetlacze przyciągają wzrok i świetnie wkomponowują się w nowoczesne wnętrza biur czy hoteli. Wybierając ekspresy Coffee Format, decydujesz się na doskonałość w każdym detalu — zarówno w obsłudze, jak i w smaku kawy.

  Wiedząc, że każdy ma inne potrzeby, przygotowaliśmy bogatą ofertę urządzeń profesjonalnych Coffee Format, które są  dostępne w sklepie Konesso.pl, aby każdy znalazł ekspres odpowiedni do jego indywidualnych potrzeb.

  Bogata oferta ekspresów do kawy Coffee Format

  Ekspres Coffee Format Bloom jest przeznaczony do małych biur i hoteli, a jego dzienna wydajność to 40 kaw. Ten niewielki ekspres do kawy ma zbiornik na wodę o pojemności 4 l, a jego front został wykonany ze szkła, co pozwoliło na uzyskanie uniwersalnego i eleganckiego stylu urządzenia. Świetnie sprawdzi się w małych biurach i miejscach, gdzie standardem jest wysoka jakość kawy.

  Coffee Format Break w opcji z 2 lub 8 litrowym pojemnikiem mają wydajność do 100 kaw na dobę. Urządzenia mają opcję podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacji, możliwość podawania specjałów w 3 wielkościach. Możliwość personalizacji specjałów i automatyczne czyszczenie urządzenia, ułatwia i przyśpiesza pracę z ekspresem. Model Format Break wyróżnia ogromny, kolorowy 10-calowy wyświetlacz, który jest czytelny i maksymalnie upraszcza obsługę urządzenia.

  Jeśli potrzebujesz urządzenia o większej wydajności, ekspres Format Demy ma przygotuje do 200 kaw dziennie i świetnie sprawdzi się w miejscach większego zapotrzebowania na napoje kawowe i inne specjały. Ten ekspres wyróżnia możliwość serwowania produktów Instant, np. gorącej czekolady. Model Demy, Double oraz Coffee Format Duke to ekspresy z możliwością zastosowania systemów płatności, co się sprawdzi na stacjach benzynowych czy punktach Coffee To Go.

  Ekspres Coffee Format Double przygotuje aż 300 kaw dziennie i jest idealny dla najbardziej wymagających użytkowników. Oprócz dwóch młynków i dwóch zbiorników na kawę, ekspres posiada innowacyjną funkcję spieniania zimnego mleka. Dzięki tej opcji możesz poszerzyć spektrum podawanych specjałów o kawy na zimno czy inne specjały.

  Kawa to nasza pasja. Szkolimy się i pogłębiamy naszą wiedzę, aby jak najlepiej doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości i nie wiesz, który model ekspresu Coffee Format wybrać, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel