Ekspresy do kawy do małej i dużej gastronomii

ilość znalezionych towarów: 164

Profesjonalny ekspres do kawy do gastronomii

W segmencie lokali gastronomicznych (hotele, restauracje, stacje benzynowe itp.) wykorzystuje się różnego rodzaju ekspresy do kawy, które muszą podołać bardzo ważnemu zadaniu - przygotować określoną ilość kaw o jak najlepszym smaku. W zależności od specyfiki lokalu, jego wielkości oraz zapotrzebowania na kawę możemy wybrać profesjonalny ekspres kolbowy lub automatyczny ekspres ciśnieniowy o zwiększonej wydajności. 

Jaki ekspres wybrać do gastronomii?

To jaki rodzaj ekspresu do kawy wybierzemy do naszego lokalu zależy od tego jak wiele kaw ekspres będzie musiał przygotować i od tego czy nasz personel będzie specjalnie przeszkolony pod względem parzenia kawy.  

Jeżeli nie zamierzasz szkolić swoich pracowników lub z ekspresu będą korzystać klienci (np. stacje benzynowe) to właściwym wyborem będzie ciśnieniowy automatyczny ekspres z powiększonymi zbiornikami oraz wydajnością dostosowaną do Twoich potrzeb. Tego typu urządzenia w zależności od potrzeb i ceny mogą przygotowywać od 40 nawet do 300 kaw w ciągu dnia - wraz ze zwiększoną wydajnością rośnie również cena.  

Jeżeli Twój lokal gastronomiczny to kawiarnia czy restauracja, w której stawiasz na jakość serwowanych napojów to powinieneś wybrać ciśnieniowy ekspres kolbowy. Musisz jednak zwrócić szczególną uwagę na dodatkowy osprzęt w postaci młynka do kawy oraz profesjonalne szkolenie dla osób obsługujących ekspres, ponieważ praca z ekspresem kolbowym nie jest tak prosta i intuicyjna jak z ekspresem automatycznym.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne ekspresy do gastronomii różnej wielkości. Oferujemy nowe ekspresy kolobwe oraz automatyczne znanych i renomowanych firm, a także możliwość leasingu ekspresu przy współpracy zaprzyjaźnionych firm. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem ekspresu do gastronomii i masz wątpliwości lub potrzebujesz porady koniecznie się z nami skontaktuj mailowo lub telefonicznie.

Co jeszcze jest ważne, gdy wybierasz gastronomiczne ekspresy do kawy?

Przede wszystkim nie zapomnij dokładnie zdefiniować swoich potrzeb. Czy Twój lokal będzie obsługiwał tłumy czy bardziej kameralne spotkania? Wybierz ekspres, który podoła obsłudze klientów w godzinach szczytu. Poza tym, jeśli planujesz oferować różne rodzaje napojów z kofeiną, upewnij się, że wybrany model nadaje się do serwowania latte, cappuccino czy americano.

Czas to pieniądz, a w gastronomii odczuwa się to podwójnie. Dlatego postaw na gastronomiczny ekspres do kawy, który przygotuje filiżankę w krótkim czasie, aby goście nie czekali zbyt długo. Koniecznie zwróć uwagę na modele intuicyjne w obsłudze, aby personel nie miał problemu z przygotowaniem różnych napojów. W naszej ofercie zobaczysz profesjonalne ekspresy do kawy dla gastronomii od renomowanych producentów, takich jak La Pavoni, Jura czy Famea – cechuje je bardzo prosta obsługa.

Czy potrzebujesz ekspresu z wieloma funkcjami, takimi jak automatyczne spienianie mleka, czy wystarczy prostszy model? To jedno z kluczowych pytań. W naszym asortymencie jest zarówno ekspres gastronomiczny z dyszą do spieniania mleka, jak i podstawowy restauracyjny ekspres do kawy, który nie oferuje tak wielu opcji. Co więcej, samoobsługowy ekspres do kawy będzie częścią atmosfery lokalu. Z tego względu wybierz model, który pasuje do stylu i wystroju wnętrza.

Gastronomiczne ekspresy do kawy od renomowanych producentów

Ekspres do kawy do hotelu, czy może kawiarni? W tej kategorii każdy profesjonalny ekspres do kawy do gastronomii pochodzi od rzetelnej i sprawdzonej marki. Sprzedajemy urządzenia objęte gwarancją, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania przez lata. Mamy mniejszy model 1-grupowy, ale i duży gastronomiczny ekspres do kawy 3-grupowy, dzięki któremu obsłużysz jednocześnie kilku gości. Oferujemy także modele przelewowe, na saszetki, ciśnieniowe kolbowe, ciśnieniowe automatyczne… profesjonalny ekspres do kawy do gastronomii z Konesso ma niejedno oblicze, więc spełni oczekiwania każdego właściciela lokalu.

W asortymencie mamy nawet automatyczny gastronomiczny ekspres do kawy, który przygotuje ponad 30 kaw. Dostarczamy też ekspres do małej gastronomii przystosowany do przyrządzenia tylko kilku lub kilkunastu napojów. To od Ciebie zależy, które urządzenie ozdobi Twój lokal i zaoferuje gościom podróż przez aromatyczne ścieżki smaków.

Nowoczesny ekspres do gastronomii

Wiele z modeli ze sklepu Konesso ma nowoczesne funkcje, takie jak One Touch (przygotowanie kawy za dotknięciem jednego przycisku), system ekstrakcji pulsacyjnej (maksymalnie wyciągający głębię smaku) czy Energy Save Mode (opcja oszczędzająca energię, a co za tym idzie, pieniądze). Postaw więc na ekspres do kawy do małej gastronomii lub do dużego lokalu z rozbudowanej oferty Konesso – mamy coś dla każdego lokalu!

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel