Tampery do ubijania kawy

ilość znalezionych towarów: 48

Potrzebny Ci efektywny tamper do ubijania kawy, dzięki któremu wydobędziesz z ziaren jeszcze więcej smaku i aromatu? Oferujemy nowoczesne modele dostępne w różnych wymiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz konkretny do wielkości filtra oraz innych istotnych parametrów i potrzeb. Zobacz, który tamper do ubijania kawy zagości na dłużej w Twoim wyposażeniu baristycznym!

Nowoczesne tampery do ubijania kawy

Tamper jest przedmiotem służącym do ubijania kawy w portafiltrze ekspresu kolbowego. To podstawowy element pozwalający na prawidłowe przygotowanie kawy w ekspresie kolbowym. Wsypaną do kolby kawę trzeba odpowiednio mocno ubić, tak by woda pod ciśnieniem mogła z niej wypłukać najcenniejsze walory smakowe, do tego celu używa się właśnie tamperów.

Każdy tamper zbudowany jest z dwóch elementów - podstawy i rączki. Rączka odgrywa rolę ergonomiczną oraz estetyczną, z kolei podstawa musi być dopasowana do wielkości kolby. Na rynku dostępnych jest wiele wielkości portafiltrów stąd też różne rozmiary tamperów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz trwałe i eleganckie tampery znanej firmy Motta pasujące do kilku najpopularniejszych rozmiarów kolb.

Tampery do ubijania kawy o różnej średnicy

Przy wyborze tampera zwróć uwagę na średnicę – powinna być właściwie dopasowana do wielkości filtra. Ważny jest też materiał wykonania, dużą popularnością cieszy się tamper do kawy ze stali nierdzewnej, która jest odporniejsza na szkodliwe działanie wilgoci, co oznacza, że nie pokrywa się rdzą i służy w świetnym stanie przez lata. Oferujemy tampery w ciekawej kolorystyce na przykład bieli, czerni lub odcieniach gustownego drewna.

W naszej ofercie zainteresowaniem cieszy się kolbowy ekspres do kawy – dostarczamy urządzenia tylko od renomowanych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Konesso to miejsce, w którym znajdziesz urządzenia i akcesoria baristyczne na miarę XXI wieku!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel