Outlet Konesso - sprawdzone towary w dobrych cenach

ilość znalezionych towarów: 137

Outlet Konesso.pl to miejsce, w którym znajdziesz całkowicie sprawne urządzenia kuchenne w obniżonych cenach. Każde urządzenie, które trafia do outletu, przechodzi dokładne oględziny pod względem sprawności, a ich stan jest poddawany ocenie przez wykwalifikowanych techników. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz wyłącznie sprawne i bezpieczne produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i posłużą Ci przez długie lata.

Korzystanie z outletu jest bardzo rozsądne w przypadku, gdy zależy nam na niskiej cenie zakupu. Niekiedy na jednym urządzeniu możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Każde urządzenie znajdujące się w outlecie jest poddawane ocenie, dzięki czemu przed zakupem wiemy, w jakim stanie znajduje się każde urządzenie. W outlecie Konesso.pl znajdziemy wyłącznie ekspresy do kawy i młynki w stanie idealnym lub dobrym, które w stu procentach nadają się do bezpiecznego użytku.

Ekspresy do kawy outlet

Bardzo popularnym produktem w outlecie są ekspresy do kawy, które mogą pochodzić z wystawy lub od klienta korzystającego z prawa do zwrotu. Ekspresy powystawowe nie mogą być sprzedawane, jako nowy produkt, natomiast niczym się od nich nie różnią, a dodatkowo dostępne są w obniżonej cenie. W naszym outlecie znajdują się także ekspresy do kawy w uszkodzonym opakowaniu. Są to w pełni sprawne i bezpieczne w użytku urządzenia, których firmowe opakowanie uległo zniszczeniu np. podczas transportu. Dla bezpieczeństwa ekspresu podczas wysyłki, urządzenia pakowane są w nasze kartony, ale takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko. Możemy mieć jednak pewność, że taki ekspres z powodzeniem nadaje się do użytku.

Używane ekspresy do kawy

Kupując ekspres do kawy w sklepie internetowym, mamy prawo do skorzystania ze zwrotu towaru do 14 dni od zakupu. Ekspresy do kawy, które trafiają do naszego outletu poprzez zwrot od klienta, to najczęstsze przypadki. Używany ekspres do kawy może posiadać delikatne wady niewpływające negatywnie na jego pracę. Bardzo często są to różnego rodzaju zarysowania obudowy, bądź odbarwienia, które są efektem zwykłego użytkowania ekspresu. Ogromną ich zaletą jest to, że są to używane ekspresy do kawy z gwarancją w niskiej cenie. Każdy z nich posiada licznik przygotowanych kaw, dlatego określenie ich liczby przed zakupem nie jest żadnym problemem.

Wśród używanych ekspresów do kawy w outlecie możemy znaleźć ekspresy ciśnieniowe, a także ekspresy przelewowe z młynkiem. Te pierwsze to urządzenia, które pozwolą nam przygotować kawy espresso i mleczne cappuccino, jak w prawdziwej kawiarni, natomiast w ekspresie przelewowym zaparzymy cały dzbanek kawy za jednym razem. Są to ekspresy popularnych i cenionych producentów, takich jak Nivona, Melitta, Delonghi, Lelit, Jura, Sage czy Moccamaster.

Młynki do kawy outlet

Do outletu trafiają także automatyczne młynki do kawy, które pochodzą z wystawy lub zwrotu klienta. Dzięki oględzinom przeprowadzonym przez doświadczonych pracowników dokładnie wiemy, jak określić stan urządzenia i zdiagnozować ewentualne wady. Każdy używany młynek do kawy posiada opisaną specyfikację stanu zewnętrznego, jak i wewnętrznego, dlatego przed dokonaniem zakupu masz pełny wgląd w jego parametry. Przy wszystkich urządzeniach możesz mieć pewność, że oferowany w outlecie produkt jest sprawny i bezpieczny w użytku.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel