STONE ESPRESSO

ilość znalezionych towarów: 14

   Stone Espresso to młoda marka, pochodząca z serca Włoch Mediolanu, której starszą siostrą jest ceniona Rocket Espresso. Stone Espresso korzysta z doświadczenia tej 15-letniej mediolańskiej firmy, która obecnie wspiera markę. Stone Espresso powstała przede wszystkim, aby zaspokoić potrzeby młodego pokolenia konsumentów na rynku ekspresów do kawy klasy Premium. Stone Espresso to producent wysokiej jakości kolbowych ekspresów do kawy i automatycznych młynków do kawy. Czym się wyróżniają ekspresy do kawy Stone Espresso?

   Urządzenia Stone prezentują się pięknie i okazale! Marka oferuje personalizację swoich ekspresów na podstawie solidnych komponentów. Są to panele boczne, które możemy w dowolny sposób ze sobą mieszać i łączyć. Panele boczne, na których opiera się wygląd ekspresów, są dostępne w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu można dostosować wygląd urządzenia do swojego wnętrza. Natomiast wewnątrz, ekspresy Stone Espresso to jednogrupowe urządzenia z jednym bojlerem, z pompą wibracyjną i systemem wymiennika ciepła dostarczającego wodę do zaparzania kawy. Marka się szczyci tym, że są w całości wykonane z metalu, dzięki czemu mają służyć na lata.

   W naszej ofercie znajdziesz ekspresy do kawy Stone Espresso, które zachwycą zarówno miłośników klasycznego espresso, jak i tych poszukujących innowacyjnych rozwiązań i designu. Każdy ekspres Stone Espresso to gwarancja doskonałej jakości, niezawodności oraz elegancji, która wpisuje się w estetykę nowoczesnej i stylowej kuchni.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel