SODASTREAM

ilość znalezionych towarów: 12

SodaStream to największy na świecie producent, dystrybutor i sprzedawca saturatorów do gazowania wody. Produkty marki SodaStream są dostępne w 45 krajach, gdzie producent inspiruje konsumentów do zmiany stylu życia. Pierwszy system do przygotowywania wody sodowej firma zaprezentowała w roku 1903 i już od ponad 100 lat wiedzie prym na rynku napojów pod względem innowacji technologicznych oraz produktu wysokiej jakości.

Saturatory SodaStream pozwalają nam w bardzo prosty i szybki sposób przygotować wodę o wybranym stopniu nagazowania. Są to bezprzewodowe syfony do wody gazowanej, które do działania potrzebują wyłącznie wody i cylindra z gazem CO2. System SodaStream to doskonała alternatywna dla wody gazowanej ze sklepu, dzięki której nie tylko możemy oszczędzić sporo pieniędzy, ale również przyczyniamy się do zmniejszenia zużycia plastiku. Ekologia to bardzo ważny rozdział w historii marki, dlatego SodaStream nieustannie zwraca uwagę na problem, jakim jest nadmierna produkcja plastiku oraz zanieczyszczanie planety.

W sklepie Konesso znajdziesz saturatory do wody gazowanej, butelki do wody, cylinder z gazem CO2 oraz syropy smakowe SodaStream.

pixel