Sodastream - syfony do wody gazowanej, butelki, naboje i syropy

ilość znalezionych towarów: 47
Producent Sodastream


SodaStream to największy na świecie producent, dystrybutor i sprzedawca saturatorów do gazowania wody. Produkty marki SodaStream są dostępne w 45 krajach, gdzie producent inspiruje konsumentów do zmiany stylu życia. Pierwszy system do przygotowywania wody sodowej firma zaprezentowała w roku 1903 i już od ponad 100 lat wiedzie prym na rynku napojów pod względem innowacji technologicznych oraz produktu wysokiej jakości.

SodaStream - ekologia i wygoda jednocześnie

Saturatory SodaStream pozwalają nam w bardzo prosty i szybki sposób przygotować wodę o wybranym stopniu nagazowania. Są to bezprzewodowe syfony do wody gazowanej, które do działania potrzebują wyłącznie wody i cylindra z gazem CO2. System SodaStream to doskonała alternatywna dla wody gazowanej ze sklepu, dzięki której nie tylko możemy oszczędzić sporo pieniędzy, ale również przyczyniamy się do zmniejszenia zużycia plastiku. Ekologia to bardzo ważny rozdział w historii marki, dlatego SodaStream nieustannie zwraca uwagę na problem, jakim jest nadmierna produkcja plastiku oraz zanieczyszczanie planety.

Saturator do wody gazowanej SodaStream

SodaStream w swojej ofercie posiada kilka syfonów do wody, które różnią się od siebie designem oraz metodą obsługi. Każdy z nich charakteryzuje atrakcyjny wygląd i prostota użytkowania, jednak podczas zakupów nasuwa się naturalne pytanie - saturator SodaStream, który wybrać?

Saturatory SodaStream możemy podzielić na 3 modele: Jet, Spirit i Source. Ekspres do napojów gazowanych SodaStream Jet jest dostępny tylko w kolorze białym, SodaStream Spirit występuje w wersji białej, czarnej oraz miętowej, a SodaStream Source możemy kupić w kolorze czarnym i białym. Wszystkie modele działają na podobnej zasadzie, wykorzystując do gazowania wody nabój SodaStream, ale różnią się designem oraz zastosowanymi funkcjami.

Jak działa ekspres do gazowania wody?

Jeżeli zastanawiacie się, jak działa SodaStream, to jest to bardzo prosta sprawa. W każdym saturatorze SodaStream znajduje się miejsce wyznaczone do zamontowania butli z gazem CO2. W bardzo prosty sposób przykręcamy nabój z gazem i zamykamy tylną pokrywę saturatora. Do butelki SodaStream wlewamy czystą wodę, wkładamy butelkę do saturatora i naciskamy przycisk gazowania. Im więcej razy wciśniemy guzik, tym wyższy stopień gazowania wody uzyskamy. Po wyciągnięciu butelki z gazowaną wodą możemy dodać do niej ulubione owoce lub syropy smakowe SodaStream, tworząc swój własny napój gazowany.

SodaStream naboje - na ile wystarczają?

Saturatory Soda Stream do gazowania wody wykorzystują wyłącznie oryginalne cylindry SodaStream z gazem CO2. Na jednym cylindrze możemy przygotować 60 litrów wody gazowanej w zależności od stopnia gazowania wody. Jak nabić butlę SodaStrem, gdy skończy nam się gaz? Naboje SodaStream może napełniać wyłącznie producent, dlatego nie powinniśmy robić tego na własną rękę. W takim razie, gdzie napełnić nabój SodaStream? Zużyty cylinder należy oddać do jednego z punktów wymiany, który rekomenduje producent. Są to najczęściej duże sieci sklepów z urządzeniami RTV i AGD. Oddając pusty nabój, otrzymamy w zamian cylinder napełniony gazem CO2 gotowy do użycia.

W sklepie internetowym Konesso.pl znajdziesz produkty marki SodaStream, dzięki którym przygotujesz wodę gazowaną w swoim domu oraz biurze. Wysokiej jakości, proste w użyciu saturatory SodaStream, ekologiczne butelki wielokrotnego użytku, cylindry z gazem CO2 oraz syropy smakowe SodaStream umożliwiające stworzenie własnego napoju gazowanego. Poznaj bliżej ofertę SodaStream w sklepie Konesso.pl.

Syropy SodaStream

Producent saturatorów wody SodaStream w ofercie posiada również różnego rodzaju syropy smakowe, które są doskonałym dodatkiem do naszej wody. Wystarczy odrobina syropu SodaStream, aby stworzyć swój ulubiony napój gazowany. Oferta syropów SodaStream jest bardzo szeroka i dostosowana do każdego gustu. Znajdziemy w niej syropy o smaku napoju energetycznego, syropy owocowe, ale także pozwalające nam stworzyć popularne napoje gazowane typu Pepsi, Pepsi Max czy Mirinda. Stworzenie napoju na bazie syropu SodaStream jest bardzo proste, ale musimy pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Syrop smakowy należy dodać do gotowej gazowanej wody. W żadnym wypadku nie można gazować wody z syropem w ekspresie SodaStream, ponieważ grozi to poważnym zabrudzeniem urządzenia, a w najgorszym wypadku jego uszkodzeniem.Często zadawane pytania

Co można gazować w ekspresie SodaStream?

W ekspresie SodaStram można gazować wyłącznie czystą wodę. Nie wolno w nich gazować napojów smakowych, alkoholowych lub wody z syropem smakowym, ponieważ może to poważnie zabrudzić lub w najgorszym wypadku uszkodzić ekspres SodaStream.

Jak ustawić moc gazowania wody w ekspresie SodaStream?

Ustawienie mocy gazowania w saturatorze SodaStream jest bardzo proste. Nasycenie wody gazem zależy od tego, ile razy wciśniemy przycisk gazowania. Wciśnij go 1 raz, a uzyskasz lekko gazowaną wodę, 2-3 raz, a Twoja woda będzie średnio gazowaną. Jeżeli lubisz mocno gazowaną wodę, wciśnij przycisk gazowania 3 lub więcej razy.

Ile oszczędzam na gazowaniu wody w ekspresie SodaStream?

Korzystając z jednej butelki SodaStream, unikniesz kupowania około 300 butelek wody w plastikowych butelkach w ciągu roku.

Czy butelkę SodaStream można być w zmywarce?

Butelek SodaStream nie należy myć w zmywarce. Wystarczy woda z płynem do mycia naczyń oraz gąbka lub szczotka i gotowe.

Czy ekspres SodaStream posiada filtr wody?

Saturator SodaStream nie posiada wkładów filtrujących, ale możemy gazować w nim przefiltrowaną wcześniej wodę.

pixel