Ekspresy do kawy Smeg

ilość znalezionych towarów: 26

  Kup online ekspres Smeg!

  Mówi się, że kawa to szczęście odmierzone w ziarnach. Uważamy, że to prawda, zwłaszcza gdy smakuje się aromatycznej małej czarnej z ekspresu. To właśnie to urządzenie wydobywa głębię każdego naparu. W tej kategorii prym wiodą ekspresy do kawy Smeg, które słyną z eleganckiego designu rodem z Włoch. Do wyboru są między innymi automatyczne i przelewowe modele do domu lub biura. Zobacz, który przyozdobi Twoją kuchnię!

  Ekspresy do kawy Smeg – włoski smak

  Smeg to jeden z wiodących włoskich producentów sprzętu kuchennego, który działa na rynku już od 1948 roku. Dekady doświadczenia sprawiły, że marka zyskała popularność nie tylko we Włoszech, ale w wielu zakątkach świata, również w Polsce. W czym tkwi fenomen producenta Smeg? W charakterystycznym designie urządzeń (w tym ekspresów) – mają obłe kształty, błyszczące powierzchnie, piękne kolory i wyraźne metalowe elementy. Dlatego wyglądają szalenie gustownie w każdym wnętrzu – począwszy od klasycznego, przez skandynawski, a skończywszy na boho i retro.

  Ekspresy do kawy Smeg – modele przelewowe

  Jednymi z rozchwytywanych urządzeń Smeg są przelewowe ekspresy do kawy, które wyróżnia niska cena, więc nie obciążają nadmiernie budżetu. Pozwalają podczas jednego parzenia przygotować nawet 10 filiżanek kawy, są też wyposażone w pomocną funkcję utrzymywania temperatury, więc ciepłą kawą będziesz cieszyć się do40 minut po jej zaparzeniu.

  Ekspres Smeg z funkcją przelewową ma duży panel LED i podświetlane przyciski, więc jego obsługa nie sprawia problemu niezależnie od wieku użytkownika i jego znajomości technologii. A konstrukcji dopełnia dźwignia wykonana ze stopu cynku, która jest nie tylko trwała, ale i umożliwia zaplanowanie automatycznego uruchomienia urządzenia.

  Automatyczny ekspres do kawy Smeg dla mlecznego latte i czarnego espresso

  Dużą popularnością cieszą się automatyczne ekspresy do kawy, dzięki którym za dotknięciem jednego przycisku przygotujesz prawdziwą włoską kawę. Co jednak najważniejsze, bez trudu i wysiłku zaserwujesz wybrane rodzaje napojów kawowych, nie tylko tradycyjne espresso, ale i kremowe latte czy aromatyczne ristretto. Możesz swobodnie dostosować stopień mielenia ziaren, aby smak i konsystencja małej czarnej była taka, jaką najbardziej lubisz. Ekspresy do kawy z automatycznymi funkcjami od marki Smeg są wyposażone w spieniające dysze ze stali nierdzewnej, które są odporne na szkodliwe działanie wilgoci przez lata. Urządzenia mają też tacki ociekowe wykonane z aluminium, które można wyjąć, więc zaparzysz kawę nawet w ulubionych wysokich szklankach.

  Automatyczny ekspres do kawy Smeg występuje w wariantach podstawowym (BCC01) oraz rozszerzonym (BCC02). Model rozszerzony pozwala regulować intensywność kawy i umożliwia parzenie różnych odmian mlecznych napojów kofeinowych.

  W Konesso kupisz nie tylko ekspresy automatyczne, ale i kolbowe ekspresy do kawy, więc bez trudu wybierzesz perfekcyjne urządzenie na miarę indywidualnych potrzeb.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel