Ekspres do kawy Smeg BCC11WHMEU - Biały
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
EKSPRES DO KAWY SMEG BCC11WHMEU
SMEG BCC11WHMEU to włoskiej produkcji wysokiej jakości ekspres do kawy, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Automatyczny ekspres do kawy pozwala nam przygotować aromatyczne espresso i kawy czarne. Bardzo prosta obsługa i zastosowane nowoczesne technologie sprawiają, że SMEG BCC11WHMEU zachwyci osoby, które cenią sobie czas i wygodę.
STYLOWY I KOMPAKTOWY
Ekspres do kawy SMEG BCC11WHMEU należy do urządzeń linii 50's Style, która designem idealnie wpisuje się w estetykę lat 50. Matowy korpus w kolorze białym, front wykonany ze szczotkowanego aluminum i opływowe kształty sprawiają, że automatyczny ekspres do kawy SMEG BCC11 będzie gwiazdą w każdej kuchni. Ekspres został zaprojektowany z myślą o użytkownikach ceniących stylowe i praktyczne rozwiązania.
WYSTARCZY JEDEN PRZYCISK
Nowy, w pełni automatyczny ekspres do kawy SMEG BCC01WHMEU to wysokiej jakości urządzenie w wyjątkowo przystępnym i kompaktowym wydaniu – idealne rozwiązanie dla najbardziej zabieganych amatorów kawy. W prosty sposób, za dotknięciem jednego przycisku przygotujesz w nim wyjątkowo aromatyczną kawę czarną w prawdziwie włoskim stylu.
KAWA TAKA, JAKĄ LUBISZ
Ekspres SMEG BCC01WHMEU pozwala nam błyskawicznie przygotować różne rodzaje napojów kawowych. Dzięki nowoczesnemu systemowi grzewczemu Thermoblock każdy z nich będzie wyjątkowo aromatyczny. Dodatkowo zintegrowany młynek stożkowy pozwoli Ci dostosować stopień zmielenia ziaren do wybranego typu kawy. To wszystko sprawia, że biały ekspres do kawy SMEG BCC11WHMEU spełni wszystkie Twoje kawowe potrzeby.
ELEMENTY I CECHY
MATOWA OBUDOWA
Ekspres SMEG BCC11WHMEU posiada obudowę wykonaną tworzywa sztucznego w kolorze białym.
STYLOWY FRONT
Panel przedni ekspresu został wykonany z aluminium o szczotkowanym wykończeniu i posiada błyszczącą ramkę.
WYJMOWANA TACKA
Ekspres posiada wyjmowaną tackę ociekową wykonaną z aluminium. Po wyjęciu tacki możemy z łatwością zmieścić pod wylewką wysokie szklanki.
WBUDOWANY MŁYNEK
Wykonany ze stali nierdzewnej młynek stożkowy błyskawicznie zmieli ziarna na wybraną grubość.
ZBIORNIK NA WODĘ
Ekspres posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,4 l. Zbiornik jest wyjmowany i ma miejsce przeznaczone do podłączenia filtra.
WYJMOWANA JEDNOSTKA ZAPARZAJĄCA
Błyskawiczny dostęp do modułu zaparzającego znacznie ułatwia codzienną konserwację ekspresu.
PRZYJAZNY PANEL KONTROLNY
Intuicyjny, podświetlony panel złożony z płaskich przycisków ONETOUCH – wybraną kawę przygotujesz jednym przyciśnięciem.
PARAMETRY TECHNICZNE SMEG BCC11WHMEU
| Kolor: | Biały |
| Białe Menu: | Ristretto, Espresso, Coffee, Gorąca woda |
| Pomarańczowe Menu: | Ristretto Light, Espresso Light, Long Coffee, Americano |
| Wykończenie: | Matowe |
| Linia: | 50's Style |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał panelu przedniego: | Aluminium |
| Wykończenie panelu przedniego: | Szczotkowane, z polerowanymi krawędziami |
| Materiał podstawki pod filiżanki: | Aluminium |
| Wykończenie podstawki pod filiżanki: | Szczotkowane, z polerowanymi krawędziami |
| Materiał zbiornika na wodę: | SAN |
| Kolor zbiornika na wodę: | Czarny mat |
| Materiał uchwytu zbiornika: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor uchwytu zbiornika: | Szary |
| Materiał dozownika kawy: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcja pierwszego menu: | Tak |
| Funkcja drugiego menu: | Tak |
| Regulacja stopnia zmielenia: | Tak |
| Regulowana wielkość kawy: | Tak |
| Regulacja wysokości dozownika kawy: | Tak |
| Regulowana twardość wody: | Miękka / Średnia / Twarda |
| Funkcja automatycznego czyszczenia: | Tak |
| Czyszczenie manualne dozownika kawy: | Tak |
| Manualne czyszczenie dyszy spieniającej: | Tak |
| Alarm odkamienienia: | Tak |
| Alarm zapełnienia pojemnika na fusy: | Tak |
| Alarm braku kawy: | Tak |
| Alarm braku wody: | Tak |
| Alarm braku jednostki zaparzającej: | Tak |
| Podświetlenie dozownika kawy: | Tak |
| Automatyczne wyłączenie: | Tak |
| Typ sterowania: | Przyciski |
| Materiał przycisków: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor przycisków: | Biały |
| Liczba przycisków z wyborem napoju: | 4 |
| Przycisk MENU: | 1 |
| Przycisk Włącz/Wyłącz: | Tak |
| System grzewczy: | Thermoblock |
| Ciśnienie: | 19 bar |
| Demontowalna jednostka zaparzająca: | Tak |
| Pojemność zbiornika na ziarna: | 150 g |
| Pojemność zbiornika na fusy: | 8 porcji |
| Wyjmowany zbiornik na wodę: | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.4 l |
| Ociekacz na skropliny: | Tak |
| Dysza spieniająca: | Nie |
| Wtyczka: | (F;E) Schuko |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego: | 1 m |
| Szerokość: | 180 mm |
| Głębokość: | 433 mm |
| Wysokość: | 336 mm |
| Szerokość opakowania: | 495 mm |
| Głębokość opakowania: | 265 mm |
| Wysokość opakowania: | 445 mm |
| Waga brutto: | 11.4 kg |
| Waga netto: | 8.4 kg |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Opinie o Ekspres do kawy Smeg BCC11WHMEU - Biały
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemObsługa w sklepie jest rewelacyjna. Na każdym etapie zamówienia wiadomo co się z nim dzieje. Kontakt ze sprzedawcą również bezproblemowy. Wysyłka ekspresowa. A sam produkt oceniam wzorowo. Idealny dla osób pijących tylko kawę czarna którą można w tym przypadku przygotować w różnych wariantach. Ekspres jest malutki więc wszędzie się mieści. Jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu2025-02-23
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemładny desing , łatwy w obsłudze2025-02-17












