Ekspresy Lelit - włoskie ekspresy kolbowe

ilość znalezionych towarów: 22

  Przedstawiamy włoski sprzęt do kawy: ekspres Lelit

  Lelit to włoski producent młynków oraz ekspresów do kawy znanych na całym świecie. W ofercie kolbowych ekspresów Lelit znaleźć można urządzenia przeznaczone dla home baristów, a także profesjonalne, wydajne ekspresy kolbowe przeznaczone dla kawiarni i lokali gastronomicznych.

  Wszystkie ekspresy Lelit charakteryzują się niepowtarzalnym designem oraz starannym i stonowanym wykonaniem, dzięki czemu doskonale wkomponują się w każdą przestrzeń. Wiele lat badań i doświadczeń doprowadziło firmę Lelit to stworzenia urządzeń które będą niesamowicie proste w obsłudze, a jednocześnie z czystym sumieniem będzie można nazwać jest profesjonalnymi ekspresami. Ekspresy Lelit to gwarancja najwyższej jakości, dzięki której będziesz w stanie stworzyć małą kawiarnie we własnym domu lub podawać najlepszą kawę w swoim lokalu gastronomicznym.

  Ekspresy Lelit, idealne dla home baristów

  Jeżeli szukasz małego, zgrabnego, a jednocześnie w pełni profesjonalnego ekspresu do kawy do parzenia espresso w domowych warunkach to ekspresy Lelit z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli masz pytania lub wątpliwości to śmiało się z nami skontaktuj, a pomożemy Ci wybrać ekspres dopasowany do Twoich potrzeb.

  Sklep Konesso.pl jest oficjalnym dystrybutorem ekspresów Lelit w Polsce - kupując u nas masz pewność, że otrzymasz w pełni oryginalny sprzęt z zaufanego źródła.   

  Ekspresy Lelit to kilka serii produktowych i kilkanaście różnych ekspresów do kawy spośród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W swojej ofercie Lelit posiada zarówno bardzo proste i tanie ekspresy kolbowe jak Lelit Anna, a także zaawansowane technologicznie ekspresy jak Lelit Bianca. 

  W ofercie ekspresów Lelit znajduje się też seria kolbowych ekspresów do kawy z wbudowanym młynkiem - to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie dobrą kawę oraz miejsce w kuchni.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel