Prezent gratulacyjny

ilość znalezionych towarów: 1

   Prezenty gratulacyjne na każdą okazję

   Okazji do świętowania jest mnóstwo. Sukcesy mogą być osobiste i zawodowe a każdy odbiera je inaczej. Dla świeżej mamy i taty ogromnym sukcesem jest przyjście na świat dziecka, pracownik cieszy się z awansu, właściciel firmy z powiększenia swej siedziby, sportowiec świętuje złoty medal, gratulujemy przeprowadzki. Jednak niezaprzeczalnym jest fakt, że każdy sukces wymaga gratulacji! Gratulacje warto wzmocnić prezentem. W sklepie Konesso.pl znajdziecie wiele produktów będących wspaniałym pomysłem na podarek gratulacyjny. Przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów, które mogą Was zainspirować w poszukiwaniu idealnego prezentu gratulacyjnego.

   Kosze upominkowe — idealny prezent gratulacyjny!

   Jeśli nie masz pomysłu czym sprawić radość świętującemu sukces, kup gotowy Kosz Upominkowy. Elegancko zapakowane kosze zawierają wysokiej jakości produkty, których odpowiednio dobrana kolorystyka produktów sprawia, że całość idealnie ze sobą współgra. W ofercie sklepu mamy również Zestawy Prezentowe zapakowane w ładne pudełka kartonowe, wypełnione i ozdobione atrakcyjnym materiałem, które są gotowe od razu do wręczenia. Zestawy i Kosze prezentują się gustownie, są pięknie ozdobione i dobrze zabezpieczone. Będą świetnym gratulacyjnym prezentem z okazji awansu, odejścia czy zmiany pracy.

   Prezent z okazji narodzin dziecka

   Czas narodzin to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a zwłaszcza mamy. Przy podarunkach dla niemowlaka pamiętajmy też o prezencie dla mamy, na pewno poczuje się wtedy wyjątkowo. Zestaw herbaty albo stylowa filiżanka będzie idealnym prezentem z okazji narodzin dziecka.
   Kawa bezkofeinowa lub kawa ziarnista z niską zawartością kofeiny dla świeżo upieczonej mamy jest trafionym prezentem!

   Świętowanie w firmie

   Świętowanie sukcesów w firmie motywuje zespół, bo pokazuje, że warto się starać i każdy w zespole jest ważny. Jeśli chcesz pogratulować zakończenia projektu, awansu lub wyrazić swoje zadowolenie z wykonanej pracy spraw swoim pracownikom gustowny prezent. Kawa ziarnista w eleganckim opakowaniu jest trafionym prezentem. Dołącz do tego wysokiej jakości wyroby czekoladowe od Karmello bądź mistrza cukiernictwa M.Pelczar. Wspaniałym pomysłem na prezent gratulacyjny jest kosz upominkowy dla pracownika! Zamów gotowy zestaw i spraw prezent gratulacyjny swojemu pracownikowi!

   Ekspres do domu

   Pragniesz podarować coś wyjątkowego do nowego domu z okazji przeprowadzki? Pragniesz, żeby to była rzecz praktyczna i służyła przez długie lata? Podaruj swoim bliskim ekspres do domu! W ofercie sklepu Konesso.pl posiadamy szeroki wybór ciśnieniowych oraz przelewowych ekspresów do kawy, w różnych przedziałach cenowych. Ekspres do domu podnosi jakość i komfort życia, obdarowani na pewno będą zachwyceni prezentem. Zamiast kolejnego niepotrzebnego gadżetu kup coś praktycznego do nowego mieszkania.Saturator do gazowania wody Soda Stream przyrządzi wodę gazowaną w kilka sekund i zminimalizuje zużycie plastiku, jest to rewelacyjny pomysł na prezent z okazji przeprowadzki.

   Prezent z okazji ukończenia szkoły

   Zakończenie studiów to koniec etapu, który zdecydowanie wymaga świętowania. Jeśli chcesz pogratulować swojemu dziecku lub przyjacielowi i podarować prezent z okazji ukończenia studiów czy szkoły, kubek termiczny będzie idealnym gadżetem na nową drogę życia. Nie ma to jak ciepła kawa zabierana ze sobą do pierwszej pracy! Dołącz do tego pudełko pysznych pralinek i wyjątkowy prezent gotowy.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel