Młynki do kawy Timemore

ilość znalezionych towarów: 35

Młynek Timemore - niewielki rozmiar i perfekcyjne mielenie kawy!

Timemore w swojej ofercie posiada wysokiej jakości młynki ręczne do kawy, które są przeznaczone do alternatywnych metod parzenia. Tak, jak wszystkie produkty Timemore, ręczne młynki łączą w sobie jakość, funkcjonalność i atrakcyjność, dzięki czemu zachwycą każdego kawowego geeka. Jeżeli zastanawiasz się, jaki jest dobry ręczny młynek do kawy, to musisz koniecznie poznać młynki Timemore.

Atrakcyjny design młynków Timemore

Młynki do kawy Timemore swoim atrakcyjnym wyglądem wyróżniają się na tle konkurencji. Najpopularniejsze modele, czyli Timemore Chestnut łączą w sobie odporność aluminium, lekkość tworzywa sztucznego i elegancję drewna. Taka kompozycja daje nam młynek do kawy, który zachwyci miłośników nowoczesności oraz tradycji. Młynki do kawy Timemore C1 i C2 są odzwierciedleniem surowego minimalizmu, który jest idealny w swojej prostocie. Młynki dostępne w kolorze czarnym lub białym posiadają chropowatą obudowę, co wpływa na ich atrakcyjność oraz sprawia, że nie wyślizgują się z dłoni.

Ręczne młynki do kawy Timemore są kompaktowe i wygodnie trzymają się w ręce, co wpływa na wygodę użytkowania. Młynek Timemore możemy zabrać ze sobą w każdą podróż, a dzięki wyjmowanej rączce, zmieści się w każdej torbie lub plecaku.

Żarnowy ręczny młynek do kawy Timemore

Za równy i precyzyjny przemiał w młynkach Timemore odpowiadają wysokiej jakości żarna wykonane ze stali o podwyższonej twardości. Swoje zastosowanie znajdą wśród alternatywnych metod parzenia kawy, a dzięki temu, że są to młynki z regulacją grubości mielenia, to możemy uzyskać drobny przemiał pod dripa, ale także bardzo gruby odpowiedni do French Pressu. Ręczny młynek do kawy Timemore to gadżet stworzony dla domowych baristów i miłośników przelewowych metod parzenia, którym zależy na wysokiej jakości urządzenia oraz na wyśmienitym smaku przygotowanej kawy.

Wysokiej jakości ręczne młynki do kawy Timemore znajdziesz teraz w sklepie Konesso.pl. W swojej ofercie posiadamy młynki Timemore Chestnut, Timemore Nano z rozkładaną rączką oraz młynki Timemore z serii C1 i C2.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel