Młynki do kawy Sage

ilość znalezionych towarów: 5

   Marka Sage należy do australijskiej firmy Breville, która jest jednym z największych producentów sprzętów AGD na całym świecie. Firma założona w Sydney w 1932 roku stała się kultową, globalną marką, która poprawia komfort naszego życia poprzez wspaniały design i genialne innowacje. Produkty kuchenne Breville dostarczane są do ponad 70 krajów na całym świecie, a w Polsce są sprzedawane pod nazwą Sage.

   Młynki do kawy marki Sage to urządzenia, które doskonale odnajdą się w warunkach domowych oraz w gastronomii. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz gwarancji maksymalnej wygody pracy młynki Sage mają swoich zwolenników na całym świecie. Wspaniały, elegancki design i wiele wersji kolorystycznych powoduje, że automatyczne młynki do kawy Sage idealnie wkomponują się w wystrój niemalże każdej kuchni.

   W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz automatyczne młynki do kawy marki Sage, które posiadają wbudowane stożkowe żarna ze stali nierdzewnej. Sprawia to, że młynek nie nagrzewa ziaren i chroni je przed uszkodzeniami. 60 precyzyjnych ustawień stopnia zmielenia powoduje, że możemy doskonale zmielić niemal każdą kawę. Ustawienie odpowiedniej grubości przemiału pozwala przygotować kawę idealną do espresso, do zaparzenia w ekspresie przelewowym lub nawet w french pressie. 

   Poznaj bliżej automatyczne młynki do kawy marki Sage i wybierz idealne urządzenie dla siebie.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel