EUREKA ORO

ilość znalezionych towarów: 7

  Nowoczesne młynki do kawy Eureka ORO – Misja i Wartości

  Młynki do kawy Eureka ORO to synonim przyszłości mielenia kawy. Wyłoniona z bogatego, stuletniego dziedzictwa Eureki, linia Eureka ORO prezentuje najnowszą generację młynków do kawy. Młynki Eureka ORO nie tylko oferują zaawansowane technologie, ale także gwarantują najwyższą jakość mielenia kawy w każdej sytuacji. Znakomity design prosto z Włoch, zaawansowane funkcje i technologie, czynią te młynki prawdziwymi arcydziełami. Celem misji Eureka ORO jest dostarczenie unikalnych rozwiązań mielenia dla najbardziej wymagających baristów, zarówno na rynku amatorskim, jak i profesjonalnym. Eureka ORO reprezentuje innowacyjne technologie, precyzję i nieustanną dbałość o najdrobniejsze szczegóły.

  Cechy charakterystyczne serii Eureka ORO

  Wysoka wydajność: Dzięki specjalistycznym rozwiązaniom technicznym, młynki te łączą bardzo wysoką wydajność z minimalnym marnowaniem kawy — ekstremalnie niską retencją (ELR), zapewniając jednocześnie wysoką jakość mielenia, dzięki opatentowanemu systemowi regulacji.

  Niezrównanie ciche mielenie: W odpowiedzi na potrzeby zarówno domowe, jak i profesjonalne, młynki do kawy Eureka ORO zostały zaprojektowane tak, aby były niezwykle ciche w działaniu, jednocześnie zachowując stałość dawki i produktywności.

  Połączenie IoT: Zaawansowany system łączności IoT i automatyczne rozpoznawanie portafiltru, zapewnia zdalny dostęp do ustawień młynka, umożliwiając regulację parametrów mielenia oraz monitorowanie jego pracy w czasie rzeczywistym. Ta nowoczesna technologia w młynkach Eureka ORO bardzo ułatwia proces pracy i jest dużym wsparciem dla baristy w codziennych czynnościach.

  Najwyższa jakość mielenia: Eureka Oro korzysta z opatentowanej technologii „Diamond Inside”, która gwarantuje trwałość i precyzję żaren, zapewniając doskonałą jakość mielenia oraz powtarzalność nawet przy dużych ilościach. Młynki do kawy Eureka ORO gwarantują stałość wyników, które są powtarzalne w czasie, oraz oszczędność czasu.

  Najwyższa jakość wykonania: Nieustająca dbałość o detale, dzięki użyciu najlepszych materiałów oraz uwzględnieniu sugestii od baristów, aby ulepszyć i uprościć ich doświadczenie z użytkowania.

  W skrócie linia młynków Eureka Oro oferuje zaawansowane technologie, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających baristów.

  Modele serii Eureka ORO

  Eureka oferuje wiele modeli automatycznych młynków do kawy w nowoczesnej linii Eureka ORO. Dostępne są w ciekawych opcjach kolorystycznych i różnorodnym designie, z pewnością każdy użytkownik znajdzie dla siebie odpowiedni. Wszystkie są wyposażone w nowoczesne funkcje i patenty Eureka ORO: Eureka Mignon XL, Eureka Mignon Stark czy Eureka Mignon Dolce Vita.

  Jeśli natomiast szukasz niewielkiego, kompaktowego młynka na pojedynczą dozę model Mignon Single Dose będzie najlepszy. Cechuje się systemem ELR (Extreme Low Retention), który w połączeniu z idealnym kątem komory mielenia (15°) gwarantuje minimalną retencję. Jest to idealny młynek do użytku domowego. Designerska dębowa pokrywka i kubek dozujący ze stali nierdzewnej nadają mu klasy i szyku. Żarna o średnicy 65 mm i wszystkie kluczowe technologie zamknięte zostały w niewielkim urządzeniu.

  Eureka ORO to zaawansowana technologia, precyzyjność i nieustanna dbałości o jakość, skierowana głównie do profesjonalnych baristów i kawiarni.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel