Młynek do kawy Eureka Mignon Stark 16CR - Chrom
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
MŁYNEK DO KAWY EUREKA Mignon Stark - Chrom
Automatyczny młynek do kawy Eureka Mignon Stark to najnowsze urządzenie z serii Eureka ORO, które jest przeznaczone do przygotowania espresso w naszych domach. Młynek Eureka Mignon Stark posiada dotykowy wyświetlacz LCD, który służy do obsługi urządzenia i pozwala nam na zaprogramowanie pojedynczej i podwójnej dozy mielenia. Ustawienie stopnia grubości mielenia przebiega za pomocą systemu mikroregulacji opatentowanego przez EUREKA. Młynek został wyposażony w żarna Pure Diamond o średnicy 65 mm, które mają jeszcze dłuższą żywotność. System ELR zapewnia wyjątkowo niską retencję, a Silent Technology odpowiada za bardzo cichą pracę młynka. Eureka Mignon Stark posiada uniwersalny widelec powlekany gumą, który pozwala nam mielić kawę bez użycia rąk.
Producent udziela 10-letniej gwarancji na silnik, dla urządzenia kupionego od 07.2025 roku.
| Żarna: | Pure Diamond 65 mm |
| Kolor: | Chrom |
| Obudowa: | Aluminium |
| Wyświetlacz: | Dotykowy |
| Pojemność zbiornika: | 300 g |
| Wydajność młynka: | około 2,3-2,8 g/s |
| Silnik: | 320 W / 1650 RPM |
| Szerokość: | 128 mm |
| Wysokość: | 380 mm |
| Głębokość: | 186 mm |
| Waga: | 7,4 kg |
| Wydajność: | 30 kg/h |
| Silent Technology: | Tak |
| System ACE: | Tak |
| Regulacja stopnia zmielenia: | Bezstopniowy system regulacji mikromentrycznej |
| System ELR (Extreme Low Retention): | Tak |
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
Opinie o Młynek do kawy Eureka Mignon Stark 16CR - Chrom
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMłynek z wysokiej półki, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecam2025-05-30
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemProsty, funkcjonalny i niewielki. Czyli same plusy w domowej kuchni.2023-05-03






