Herbata czarna - sypana, w torebkach i saszetkach

ilość znalezionych towarów: 250

Zwyczaj parzenia herbaty sięga czasów starożytnych. Stara legenda mówi, że wyjątkowy smak liści krzewu herbacianego odkrył przed wiekami cesarz chiński. Stało się to zupełnie przez przypadek, kiedy do stojącego pod krzewem naczynia z gorącą wodą wpadło kilka listków. Zmieniły one nieco zabarwienie wody i jej smak. Tak zaczęła się długa historia wyjątkowego napoju.

Świadomi tego, że czarna herbata to rarytas dla wielu naszych klientów, stworzyliśmy kategorię, która zbiera w jednym miejscu czarne herbaty od renomowanych marek. Zobacz, która z nich pozwoli Ci na błogą chwilę relaksu z filiżanką w dłoni!

Herbata czarna sypana i w torebkach

Czarna herbata, czyli jedna z najpopularniejszych i najczęściej kupowanych, jest tworzona ze sfermentowanych liści i posiada charakterystyczny kolor bursztynu. Czarnej herbacie przypisuje się właściwości pobudzające dzięki dużej zawartości teiny, a także antybakteryjne i przeciwwirusowe, wspomagające procesy trawienia. Długie parzenie powoduje uwalnianie garbników, które nadają herbacie nutkę goryczki, a przy tym wykazują silne działanie przeciwnowotworowe.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości czarne herbaty sypane i ekspresowe dla osób lubiących prostsze rozwiązania. Podczas parzenia czarnej herbaty powinieneś zwrócić uwagę na kilka podstawowych zasad, dzięki którym Twoja herbata będzie smakowała tak, jak powinna. W większości przypadków przygotowywanie czarnej herbaty wygląda następująco:

  • czas parzenia: od 2 do 3 minut
  • temperatura wody: około 95 stopni
  • ilość herbaty: około 2 gramy na 150 ml wody

Oczywiście poszczególne metody parzenia mogą się różnić, zależnie od gatunku herbaty. Dlatego przy wielu produktach umieściliśmy informację, jak przygotować daną herbatę, by smakowała najlepiej!

Herbata czarna od renomowanej marki

English tea shop, Teapigs, Vintage Teas, Lipton, Sir William’s… to tylko niektóre marki, które znajdziesz w naszej ofercie. Zaopatrujemy smakoszy teinowego naparu w wysoko oceniane produkty tylko od renomowanych marek. Dużą popularnością cieszy się czarna herbata sypana na przykład z serii Teabag English Breakfast, która pozwoli Ci smakowicie zacząć dzień z indonezyjskim akcentem.

W sklepie Konesso znajduje się też herbata czarna w saszetkach dla osób, którym zależy na szybkim parzeniu napoju, zwłaszcza gdy czas goni. Może skusi Cię też herbata czarna aromatyzowana, która popieści podniebienie smakiem słodkiego mango lub dojrzałej maliny? Zobacz, co dokładnie mamy w asortymencie!

Herbaty z wielu zakątków świata

Chcesz posmakować herbaty czarnej z Indii? A może pragniesz poczęstować gości niemieckim naparem? Oferujemy herbaty z wielu regionów świata, w tym z Kenii i Sri Lanki, by nasi klienci nigdy nie zaznali nudy w delektowaniu się oryginalną herbatą. dostarczamy herbaty w torebkach i sypane ze zbiorów letnich oraz jesiennych, a także o różnych pojemnościach na przykład 80g, ale i 1800g. Poznaj kategorię czarnych herbat od wysoko ocenianych marek – zapraszamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel