Ekspresy ciśnieniowe do kawy

ilość znalezionych towarów: 450

Poznaj ofertę Konesso i kup już dziś ciśnieniowy ekspres do kawy!

Ekspres ciśnieniowy to urządzenie służące do przygotowania kawy ze zmielonych ziaren kawowca. Ekspresy ciśnieniowe umożliwiają nam zaparzenie niezwykle aromatycznej kawy, o wspaniałych walorach smakowych, wszystko to za sprawą wysokiego ciśnienia tłoczonej wody, która wypłukuje z kawy najcenniejsze substancje. 

Jak działa ekspres ciśnieniowy? 

Ekspresy ciśnieniowe za zadanie mają przygotować esencjonalną kawę, jednak aby ten proces mógł przebiegać poprawie musi zostać wytworzone odpowiednie ciśnienie dla wody, która musi się przecisnąć przez drobinki zmielonej kawy. Zastosowane w ekspresach pompy wytwarzają ciśnienie odpowiednie do przygotowania poprawnego espresso według standardów ustanowionych przez włoski instytut espresso.
Do niedawna ekspresy ciśnieniowe wydawały się być luksusem, jednak w obecnych czasach ich popularność jest ogromna i coraz więcej gospodarstw domowych jest wyposażona w ciśnieniowe ekspresy do kawy.

Ciśnieniowy ekspres do kawy - jaki rodzaj wybrać? 

W każdym ekspresie ciśnieniowym woda jest tłoczona przez zmieloną kawę pod ciśnieniem. Na rynku występują ciśnieniowe ekspresy automatyczne oraz ciśnieniowe ekspresy kolbowe. Te pierwsze charakteryzują się ogromną wygodą i prostą obsługą - większość czynności podczas przygotowywania kawy wykonuje za nas urządzenie. Drugie tj. ciśnieniowe ekspresy kolbowe wyposażone są w portafiltry ze specjalnymi sitkami, w których umieszcza się odpowiednio zmieloną i ubitą kawę, dzięki czemu wytwarzane jest ciśnienie. Parzenie kawy w ciśnieniowym ekspresie automatycznym je+

st banalnie proste i nie wymaga od Ciebie żadnej wiedzy i umiejętności. Wystarczy wsypać do pojemnika kawę ziarnistą, a resztę czynności ekspres wykona za Ciebie.
Z kolei parzenie kawy w ciśnieniowych ekspresach kolbowych wymaga pewnej dozy wiedzy oraz praktyki. Bardzo istotne jest odpowiednie zmielenie kawy oraz jej ubicie, które wpływają na czas parzenia, a to z kolei na smak kawy w filiżance.

Jeśli jesteś miłośnikiem kawy, który lubi celebrować proces picia i przygotowywania kawy to dobrym wyborem dla Ciebie będzie ciśnieniowy ekspres kolbowy, pamiętaj jednak że musisz się uzbroić w cierpliwość i nieco poszerzyć swoją wiedzę z zakresu parzenia kawy.

Jeśli lubisz dobrą kawę i cenisz sobie wygodę oraz ład i porządek w kuchni dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie ciśnieniowy ekspres automatyczny, który pozwoli przygotować ulubioną kawę w mgnieniu oka- za każdym razem tak samo smaczną.

Najlepsze ciśnieniowe ekspresy 

Ekspresy ciśnieniowe to bardzo popularne urządzenia, a ich rynek jest mocno oblężony przez wielu producentów. Wśród nich są tacy którzy zajmują się wyłącznie produkcją ekspresów do kawy oraz tacy, którzy produkują sprzęt AGD oraz ekspresy do kawy. Firmy specjalizujące się w produkcji ekspresów do kawy z reguły oferują sprzęt wyższej jakości, bardziej zaawansowany technologicznie oraz dopracowany, tak by przygotować najlepszą kawę. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze ciśnieniowe ekspresy do kawy wielu znanych i renomowanych marek. Posiadamy najlepsze ekspresy ciśnieniowe do domu, biura oraz kawiarni. Nawet najlepszy ekspres do kawy musi być odpowiednio dopasowany do potrzeb i preferencji użytkownika, dlatego bardzo ważne jest abyś zapoznał się z ofertą naszych ekspresów i porozmawiał z ekspertem, który pomoże Ci wybrać najlepszy ekspres ciśnieniowy dopasowanych do Twoich potrzeb.

Ekspresy ciśnieniowe do domu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór ciśnieniowych ekspresów do domu, które charakteryzują się nowoczesnym designem oraz małymi rozmiarami pozwalającymi na umieszczenie ekspresu w praktycznie każdej kuchni. Oferujemy najlepsze ciśnieniowe ekspresy do domu firm takich jak Jura, Nivona, DeLonghi czy Saeco. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kolbowy lub automatyczny ekspres ciśnieniowy dla siebie. 

Ekspresy ciśnieniowe do biura

W wielu biurach coraz częściej możemy się spotkać z aromatyczną kawą i to nie za sprawą automatów vendingowych, a ciśnieniowych ekspresów przeznaczonych do użytku w biurach. Tego typu urządzenia charakteryzują się prostą obsługą oraz dużą wydajnością. O pozytywnym wpływie dobrej kawy w biurze przekonywaliśmy Was już niejednokrotnie - teraz pozostaje tylko wybrać ciśnieniowy ekspres do biura. W naszej ofercie znajdziesz ekspresy renomowanych firm jak Jura czy Saeco stricte przeznaczonych do użytku w biurze. Sprawdź i wybierz ciśnieniowy ekspres do Twojego biura. 

Ekspresy ciśnieniowe do kawiarni

Kawiarnie to miejsca, w których jakość kawy jest niezwykle ważna i nie ma miejsca na półśrodki. Ciśnieniowe ekspresy do kawiarni to zazwyczaj ekspresy kolbowe jedno lub dwu grupowe. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne, ciśnieniowe ekspresy kolbowe do kawiarni o różnych wielkościach i wydajnościach. Skontaktuj się z nami i wybierz odpowiedni ekspres. 

Ekspresy ciśnieniowe zalety i wady 

Ciśnieniowe ekspresy do kawy niezależnie czy to automatyczne czy kolbowe pozwalają na przygotowanie wyjątkowej, aromatycznej kawy oraz mlecznych specjałów kawowych dzięki dyszy parowej lub automatycznemu spieniaczowi. Ogromną zaletą automatycznych ekspresów ciśnieniowych jest ich łatwa obsługa i możliwość przygotowania wielu specjałów kawowych bez żadnych umiejętności baristycznych. Do wad ekspresów ciśnieniowych w porównaniu z ekspresami przelewowymi czy ręcznymi zaparzaczami na pewno należy zaliczyć cenę ekspresów ciśnieniowych, która niejednokrotnie jest kilka razy wyższa. 

Jeśli szukasz ciśnieniowego ekspresu do kawy to doskonale trafiłeś. U nas znajdziesz najlepsze ciśnieniowe ekspresy automatyczne oraz kolbowe wielu znanych firm. Oferujemy ekspresy do domu, biura i kawiarni, w różnych wielkościach i o różnych wydajnościach. Możliwość rat oraz leasingu gwarantuje wygodne i udane zakupy. Sprawdź naszą ofertę ekspresów ciśnieniowych! 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel