
Ekspres do kawy Jura J8 TWIN Diamond Black (EA)
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku

- Starannie wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły
- Prosty, intuicyjny i szybki ekspres
- Stylowy design wyznaczający światowe standardy
- Jeszcze więcej specjałów kawowych
Ekspres JURA J8 Twin Diamond Black (EA)
Szwajcarska perfekcja
- 31 specjałów w menu
- Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)
- Dwa młynki do kawy P.A.G.3+
- Funkcja Coffee Eye
- Funkcja Sweet Foam
- Dwa zbiorniki na kawę ziarnistą
Jura J8 Twin Diamond Black (EA) to szwajcarski, automatyczny ekspres do kawy wyposażony w dwa młynki stożkowe, który za jednym dotknięciem umożliwia przygotowanie kawy z dwóch różnych odmian ziaren.
Ekspres posiada wyjątkową funkcję Sweet Foam, która aromatyzuje mleczną piankę ulubionym syropem, z możliwością wyboru smaku, słodkości i intensywności. Młynki P.A.G.3+ z aktywnym monitorowaniem mielenia oraz jednostka zaparzająca ósmej generacji z procesem parzenia 3D pozwalają osiągnąć optymalne rezultaty i maksymalny smak za każdym razem. Dla jeszcze większej wygody system Coffee Eye wykrywa położenie filiżanki i automatycznie dostosowuje wybór napojów na wyświetlaczu, pokazując dostępne opcje. To nie może być łatwiejsze. To samo dotyczy konserwacji, ponieważ dzięki funkcji czyszczenia systemu mlecznego One-Touch, praca jest wykonana w kilka chwil. Ekspres w zestawie posiada moduł do WiFi.

Jura J8 Twin Diamond Black (EA)

Dwa młynki P.A.G.3+
2 młynki stożkowe P.A.G.3+ dają nam możliwość przygotowania kawy z dwóch rodzajów ziaren. Możemy wybrać zbiornik z kawą, którą chcemy przygotować, ale możemy również stworzyć własną mieszankę. W panelu ustaw proporcje ziaren, rodzaj napoju, intensywność i przygotuj jedyny w swoim rodzaju napój. Oprócz stałej i precyzyjnej wydajności młynki wyróżniają się aktywnym monitorowaniem stopnia zmielenia i kontrolą aromatu. W zależności od wybranego produktu, urządzenie zaleci ustawienie konsystencji na łagodną lub intensywną. W ten sposób możemy kontrolować aromat kawy w filiżance. Po przygotowaniu specjału P.A.G.3+ zawsze przechodzi w tryb spoczynku, aby zachować swoją wydajność przez cały okres użytkowania.

Sweet Foam
Funkcja Sweet Foam aromatyzuje mleczną piankę podczas przygotowywania kawy za pomocą przystawki do syropu. Wybierając rodzaj oraz ilość syropu, możesz dostosować smak oraz intensywność do swoich osobistych preferencji. W ten sposób ekspres Jura J8 może tworzyć modne specjały, takie jak Sweet Latte czy Sweet Cappuccino już za nacieśnięciem jednego przycisku. Jura J8 Twin Diamond Black (EA) przygotowuje aż 31 specjałów.

Za jednym dotknięciem
Automatyczny czarny ekspres Jura J8 Twin jest wyposażony w intuicyjny wyświetlacz Panorama Coffee Panel, który maksymalnie ułatwia obsługę urządzenia. Tryb Easy Mode zapewnia dużą elastyczność, dzięki suwakom dostosowującym specjały do naszych preferencji. Inteligentny czujnik filiżanki Coffee Eye sprawia, że w zależności od wybranego specjału filiżanki są umieszczone zawsze pod odpowiednią wylewką.

Maksymalna wydajność w najlepszym stylu
Niezwykła moc dwóch młynków znajduje wyraz w harmonijnym i eleganckim wzornictwie. Jura J8 Twin charakteryzuje wyrazisty styl, dobór wysokiej jakości materiałów i najwyższa jakość wykonania. Z tym ekspresem możemy poczuć wyjątkową dbałość o szczegóły: od ustawień stopnia mielenia, przez regulowaną wylewkę kawy, po pokrywy młynków. Zwieńczeniem stylizacji jest umieszczony na froncie Panorama Coffee Panel, który podkreśla linie J8 Twin.
Szczegółowe funkcje ekspresu Jura J8 Twin Diamond Black (EA)
| Specjały w menu |
Espresso 2x Espresso Kawa 2x kawa Americano Lungo Gorąca woda Woda na zieloną herbatę Espresso Doppio Cappuccino Cappuccino Extra Shot Cappuccino Sweet Foam Caffe latte Caffe latte Extra Shot Caffe latte Sweet Foam Espresso Macchiato Espresso Macchiato Sweet Foam Cortado Cortado Sweet Foam Latte Macchiato Latte Macchiato Extra Shot Latte Macchiato Sweet Foam Flat White Flat White Extra Shot Flat White Sweet Foam Pianka mleczna Pianka mleczna Sweet Foam Gorące mleko Gorące mleko Sweet Foam Sweet Latte Sweet Latte Extra Shot |
| Liczba specjałów | 31 |
| Funkcja Sweet Foam | + |
| Coffee Eye | + |
| Inteligentne wstępne nagrzewanie | + |
| Aktywny monitoring ziaren | + |
| JURA Cockpit | + |
| Komunikacja za pomocą WiFi | + |
| Transmiter w standardzie | WiFi Connect |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | + |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5-16 g |
| Funkcja One-Touch | + |
| Funkcja One-Touch Lungo | + |
| Młynki | 2 x P.A.G.3+ |
| Wysokowydajna pompa 15 barów | 1 |
| System ogrzewania - Thermoblock | 1 |
| Obieg wody | 1 |
| System mleczny | HP3 / CX3 |
| Wsyp kawy mielonej | + |
| Pokrywa AROMA zbiornika na ziarno | + |
| Kompatybilny z J.O.E. ® | + |
| Wyświetlacz | 6,7" Panorama Coffee Panel |
| Programowanie indywidualnej ilości wody na kawę | + |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 8 poziomów |
| Programowanie ilości mleka/pianki mlecznej | + |
| Programowanie temperatury zaparzania | 3 poziomy |
| Programowanie temperatury gorącej wody | 3 poziomy |
| Podświetlanie filiżanki | + |
| Inteligentny System Wody (I.W.S.®) | + |
| Rodzaj filtra | CLARIS Smart+ |
| Automatyczny program czyszczenia systemu mleka | + |
| Zintegrowane programy płukania, czyszczenia i odkamieniania | + |
| Monitoring tacy ociekowej | + |
| Higiena JURA: certyfikat TÜV | + |
| Tryb Oszczędzania Energii (E.S.M.©) | + |
| Przycisk ON/OFF | + |
| Programowanie czasu wyłączenia | + |
| Regulacja wysokości wylewki kawy | 66 – 112 mm |
| Regulowana wysokość wylewki cappuccino | 107 – 153 mm |
| Regulowana wysokość dyszy gorącej wody | 78 – 124 mm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.9 l |
| Pojemność zbiornika na ziarno | 2 x 180 g |
| Pojemność zbiornika na fusy (liczba porcji) | maks. 16 |
| Długość przewodu zasilającego | 1.1 m |
| Napięcie/Moc | 230 V~ / 1450 W |
| Natężenie | 10 A |
| Pobór energii w trybie Stand-by | 0 W |
| Waga | 11.5 kg |
| Wymiary (Szer. x Wys. x Gł.) | 31 × 36 × 44.6 cm |
| Model, kolor | Diamond Black (EA) |
| Numer art. | 15561 |
| Zestaw zawiera: |
Pojemnik na syrop Sweet Foam (2 szt.) Miarka do kawy mielonej WiFi Connect Filtr CLARIS Smart Plus) Pasek do mierzenia twardości wody Zestaw do podłączenia mleka Pojemnik do czyszczenia systemu mleka Granulki do czyszczenia systemu mleka 3-fazowe tabletki czyszczące (2 szt.) Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Broszura pierwszego uruchomienia |
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest przedsiębiorstwem, osobą prawną lub gdy urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych (tj. gdy urządzenie przygotowuje więcej niż 2000 kaw rocznie) oraz na 25 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą fizyczną lub jednoosobowa działalność gospodarcza, której charakter działalności nie jest bezpośrednio związany z zakupionym produktem.
Opinie o Ekspres do kawy Jura J8 TWIN Diamond Black (EA)
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres rewelacyjny bardzo dobrze sprawdza się w biurze. Prosty w obsłudze - intuicyjny panel sterujący- i konserwacji. Piękny desing. Posiada szeroki wachlarz przepysznych kaw - wysoki poziom smaku. Dostawa towaru przebiegła ekspresowo. Sprawny kontakt ze specjalistą sprzedaży, który perfekcyjnie dobrał sprzęt do moich oczekiwań. Polecam zakup sprzętu.2024-07-08
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWspaniały ekspres,kawy są wyśmienite szczególnie mleczne, polecam wszystkim2024-03-07
Z naszego bloga


























