Ekspresy do kawy Solis

ilość znalezionych towarów: 6

  Kup online ekspres do kawy marki Solis!

  Praktyczne, funkcjonalne i eleganckie – właśnie takie są ekspresy do kawy Solis, wśród których dużą popularnością cieszy się zwłaszcza model Perfetta Plus. Producent oferuje przede wszystkim ekspresy ciśnieniowe kolbowe, które ułatwiają przygotowanie nie tylko tradycyjnego espresso, ale i różnych kaw mlecznych. Ekspresy Solis mają kompaktowe wymiary, więc sprawdzą się również w niewielkich kuchniach. Poznaj więcej możliwości nowoczesnych urządzeń od szwajcarskiej marki!

  Solis – szwajcarska jakość wykonania ekspresów

  Ponad 110 lat doświadczenia sprawiło, że producent Solis oferuje nowoczesne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i funkcjonalne ciśnieniowe ekspresy do kawy wyróżniające się modnym designem. Dlatego urządzenia od szwajcarskiej marki są popularne w ponad 40 krajach na całym świecie – nie mogłoby ich zabraknąć w Polsce. Większość z ekspresów powstała ze stali nierdzewnej, czyli odpornej na destrukcyjną wilgoć, a co za tym idzie, na rdzę. Dlatego służą w nienagannym stanie przez lata, zdobiąc domowe i biurowe kuchnie.

  Ekspresy do kawy Solis – modele kolbowe

  Kolbowe ekspresy do kawy to zaawansowane urządzenia przeznaczone do przygotowywania kawy metodą ciśnieniową. Mają one specjalną kolbę, która umożliwia przygotowanie aromatycznej małej czarnej lub mlecznych naparów kofeinowych.

  I chociaż kolbowe ekspresy do kawy są zwykle wykorzystywane w profesjonalnych kawiarniach i lokalach gastronomicznych, coraz częściej można je znaleźć także w domach. Dzięki temu, że ciśnienie w tych ekspresach jest dużo wyższe niż w przypadku własnoręcznego parzenia, kawa z tych urządzeń ma intensywniejszy smak i aromat.

  Obsługa kolbowych ekspresów do kawy wymaga pewnej wprawy i umiejętności, ponieważ trzeba kontrolować ciśnienie, temperaturę wody i ilość mielonej kawy, aby uzyskać idealny smak i aromat. Każdy ekspres do kawy Solis jest jednak intuicyjny w obsłudze, więc z łatwością poradzisz sobie z tym zadaniem.

  Ekspresy do kawy Solis ze stali nierdzewnej

  Co wyróżnia ekspres Solis, dlaczego amatorzy kofeiny sięgają po niego coraz częściej? Przede wszystkim na szereg cennych udogodnień, takich jak wbudowany manometr, który ułatwia kontrolę ciśnienia ekstrakcji. W efekcie tego osobiście dopasowujesz parametry kawy do swoich potrzeb.

  Kolejną zaletą jest funkcja preinfuzji, która delikatnie nawilżą kawę pod niskim ciśnieniem, dzięki czemu ma jeszcze głębszy smak. Urządzenia mają dysze do spieniania mleka, co pozwala przygotować latte i latte macchiato, a ekspres jest szybko gotowy do pracy, bo już po 40 sekundach od uruchomienia.

  Jeśli więc interesują Cię ekspresy do kawy od sprawdzonych producentów, koniecznie poznaj naszą ofertę. Polecamy też automatyczne urządzenia, które pozwolą Ci przygotować pyszny napój kofeinowy jednym przyciskiem!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel