Ekspresy do kawy Zwilling

ilość znalezionych towarów: 2

  Zwilling - Twój ekspert od domowej kawy

  Stworzenie domowej kawiarni we własnych czterech ścianach jest proste – ekspresy do kawy Zwilling dają wiele możliwości parzenia espresso lub mlecznego napoju kofeinowego. Mają szereg pomocnych funkcji i udogodnień, takich jak inteligentne odkamienianie ułatwiające czyszczenie i pielęgnację oraz opcję preinfuzji, czyli powolnego zaparzania wstępnego dla pełnego aromatu. Zobacz, jakie jeszcze zalety ma ekspres do kawy Zwilling!

  Przelewowe ekspresy do kawy Zwilling z Niemiec

  Niemiecka marka Zwilling oferuje urządzenia i przyrządy kuchenne, które powstają ze stali nierdzewnej. Zastosowanie tego materiału zwiększa trwałość ekspresów, ale i wpływa na ich modny design. Stal nierdzewna skutecznie chroni przed nieustannym działaniem wilgoci, a co za tym idzie, przez wystąpieniem rdzy. Ekspresy Zwilling to synonim niemieckiej jakości, a ich odporność na zniszczenia docenią nie tylko domownicy, ale i właściciele biur oraz zakładów pracy.

  Ekspresy do kawy Zwilling ze stali nierdzewnej

  Producent Zwilling oferuje przede wszystkim przelewowe ekspresy do kawy nie tylko wykonane z trwałego materiału, ale i mających wiele innych zalet. Dużą popularnością cieszy się urządzenie Zwilling Enfinigy, które zapewnia optymalną temperaturę warzenia od 92°C do 96°C. Wnętrze kotła również zostało wykonane z higienicznej stali nierdzewnej, co sprawia, że smak kawy jest oryginalny.

  Ekspres Zwilling wzbogacono o funkcję preinfuzji, dzięki której wstępne parzenie kawy przebiega w nieco wolniejszym tempie, co poprawia jej smak i aromat. A całości dopełnia inteligentna funkcja odkamieniania ułatwiająca czyszczenie i pielęgnację.

  Design urządzeń również jest nieprzeciętny i wpasowuje się w klasyczne i nowoczesne przestrzenie. Co ciekawe, ekspresy do kawy od Zwilling zaprojektowali znani projektanci Matteo Thun i Antonio Rodriguez z Mediolanu. Urządzenie ozdobi zatem wnętrza i dopełni ich estetyki, dodając szyku i elegancji.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel