ZWILLING

ilość znalezionych towarów: 22

   Zwilling to firma z 290-letnią historią. Dumni są ze swoich osiągnięć i drogi, jaką przeszli, ale podążają cały czas za trendami i nowymi technologiami kulinarnymi. Firma skupia się na tym, aby być firmą nowoczesną i zorientowaną na przyszłość.

   MARKI ZWILLING

   W czasie swojego długoletniego istnienia Zwilling przejęło kilka przodujących producentów naczyń kuchennych i pozyskali w swoich szeregach takie marki jak: Staub, Ballarini, Miyabi, Demeyere, Henckels, SANTOS Grills, Flammkraft.
   Firma jest obecna na wszystkich głównych rynkach, w ponad 100 krajach na całym świecie.

   GRUPY PRODUKTÓW

   Zwilling specjalizuje się w produkowaniu noży i nożyczek, naczyń, przyborów i akcesoriów kuchennych, sztućców, szklanek, systemów próżniowych, małych AGD oraz grilli.
   Ich produkty przekonują ponadczasowym wyglądem, wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi technologiami

   CZAJNIKI ELEKTRYCZNE

   Czajniki elektryczne Zwilling Pro mają nowoczesny i pasujący do każdego wnętrza wygląd. Posiadają stację bazową z wyświetlaczem, gdzie można wybrać jeden z siedmiu programów gotowania wody. Możesz wybrać idealną temperaturę na kawę, herbatę czy jedzenie dla dziecka. Ciekawym i innowacyjnym urządzeniem jest czajnik z dodatkowym wkładem do herbaty — wsypujesz herbatę do sitka ze stali nierdzewnej, a timer sygnalizuje, że herbata jest gotowa.

   MŁYNKI DO KAWY

   Zwilling w swojej ofercie posiada młynki do kawy, które są dostępne w naszym sklepie. Posiadają one stożkowy młynek ze stali nierdzewnej i 140 stopni zmielenia kawy — pod espresso czy po kawę przelewową. Eleganckie i minimalistyczne doskonale uzupełniają inne urządzenia z linii Zwilling Enfinigy — czajnik elektryczny czy ekspres przelewowy do kawy.

   EKSPRESY PRZELEWOWE DO KAWY

   Ekspresy Zwilling Enfinigy wspaniale uzupełniają inne urządzenia tej serii. Z czajnikiem elektrycznym Pro Enfinigy oraz młynkiem do kawy tworzą minimalistyczne trio, które uzupełni i ozdobi każdą kuchnię. Z ekspresem przygotujesz 1,5 l aromatycznej kawy przelewowej. Posiadają one płytę grzewczą, która utrzymuję temperaturę kawy.

   TERMOSY, KUBKI I POJEMNIKI TERMICZNE

   W ofercie sklepu Konesso dostępne są kubki, pojemniki termiczne i termosy Zwilling. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej długo utrzymują temperaturę trzymanych napojów i pożywienia. Mają klasyczne, a zarazem nowoczesne kształty — idealnie sprawdzą się w podróży, na spacerach czy w pracy. 

    

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel