
Przelewowy ekspres do kawy Smeg DCF02CREU - Kremowy
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
PRZELEWOWY EKSPRES DO KAWY SMEG DCF02CREU
SMEG DCF02CREU to włoskiej produkcji wysokiej jakości ekspres do kawy, który doskonale sprawdzi się w każdym domu i biurze. Przelewowy ekspres do kawy pozwala nam w prosty i szybki sposób przygotować cały dzbanek wyśmienitej i aromatycznej kawy dla całej rodziny. Wykorzystując stalowy filtr wielokrotnego użytku SMEG DCF02CREU oddziela fusy od naparu, dzięki czemu możemy cieszyć się czystym i klarownym naparem.
WYJĄTKOWY DESIGN
Ekspres do kawy SMEG DCF02CREU należy do urządzeń linii 50's Style, która designem idealnie wpisuje się w estetykę lat 50. Lśniący korpus wykonany ze stali nierdzewnej, chromowana podstawka, szklany dzbanek do kawy i opływowe kształty sprawiają, że przelewowy ekspres do kawy SMEG DCF02 w kolorze kremowym będzie gwiazdą w każdej kuchni. Urządzenie cechuje się także ponadczasową funkcjonalnością. Na froncie ekspresu znajduje się intuicyjny panel kontrolny składający się z podświetlanych przycisków i wyświetlacza LED. To dzięki nim w prosty sposób dostosujesz twardość wody, intensywnośc kawy czy zaplanujesz automatyczne uruchomienie ekspresu.
AROMATYCZNA KAWA
Włoski przelewowy ekspres do kawy SMEG DCF02CREU pozwala nam delektować się wyjątkowo aromatyczną kawą w domu lub biurze. Za jednym razem przygotujesz w nim nawet 10 filiżanek kawy, a dzięki funkcji utrzymywania temperatury, ciepłą kawą możesz cieszyć się nawet 40 minut po jej zaparzeniu.
Elementy i cechy
STALOWY KORPUS
Ekspres SMEG DCF02CREU posiada obudowę wykonaną ze stali lakierowanej w kolorze kremowym.
CHROMOWANA PODSTAWA
Urządzenie ma stabilną podstawę wyposażoną w nóżki antypoślizgowe.
SZKLANY DZBANEK
Stylowy dzbanek o pojemności dziesięciu filiżanek został wykonany ze szkła.
INTUICYJNY PANEL KONTROLNY
Panel składa się z wyświetlacza LED i podświetlanych przycisków. Przy jego pomocy możemy aktywować ekspres, ale także dostosować twardość wody i intensywność kawy.
ERGONOMICZNA DŹWIGNIA
Dźwignia ekspresu wykonana ze stopu cynku pozwala nam zaplanować automatyczne uruchomienie urządzenia.
PARAMETRY TECHNICZNE SMEG DCF02CREU
| Kolor: | Kremowy |
| Wykończenie: | Połysk |
| Linia: | 50's Style |
| Materiał korpusu: | Stal nierdzewna / Tworzywo sztuczne |
| Materiał dzbanka na wodę: | Szkło |
| Materiał podgrzewacza: | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu dzbanka: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał pokrywki dzbanka: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor uchwytu dzbanka: | Szary / Chrom |
| Kolor pokrywki dzbanka: | Szary |
| Kolor podstawy: | Chromowany |
| Materiał podstawy: | Tworzywo sztuczne |
| Dźwignia ustawień czasu: | Chrom |
| Materiał uchwytu na filtr: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał filtra: | Stal nierdzewna / Tworzywo sztuczne |
| Kolor filtra: | Szary |
| Regulowana twardość wody: | Miękka / średnia / twarda |
| Alarm odkamienienia: | Tak |
| Regulacja mocy kawy: | 2 poziomy (lekka lub mocna) |
| Funkcja 1-4 filiżanek: | Tak |
| Funkcja Keep Warm: | Tak |
| Utrzymywanie temperatury: | 40 minut |
| Programowanie automatycznego włączenia i wyłączenia: | Tak |
| Alarm informujący o końcu cyklu: | Opcjonalnie |
| Typ sterowania: | Przyciski, dźwignia |
| Materiał przycisków: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor przycisków: | Srebrny |
| Liczba przycisków z wyborem napoju: | 4 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| System grzewczy: | Grzałka |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.4 l |
| Pojemność w filiżankach kawy: | 10 |
| Pojemność dzbanka na kawę: | 1.25 l |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa: | Tak |
| System zapobiegający kapaniu: | Tak |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego: | 1 m |
| Szerokość: | 245 mm |
| Głębokość: | 256 mm |
| Wysokość: | 361 mm |
| Szerokość opakowania: | 325 mm |
| Głębokość opakowania: | 291 mm |
| Wysokość opakowania: | 437 mm |
| Waga netto: | 3.4 kg |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Opinie o Przelewowy ekspres do kawy Smeg DCF02CREU - Kremowy
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSzybko, według opisu, polecam2025-12-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres przelewowy SMEG to doskonałe połączenie stylu retro i nowoczesnej funkcjonalności. Jego elegancki design przyciąga wzrok i świetnie komponuje się w kuchni, a obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna.Polecam każdemu, kto chce cieszyć się doskonałą kawą każdego dnia!2025-02-27
Z naszego bloga


Weselny prezentownik - prezenty pełne wspomnień













