
Ekspres do kawy SMEG EGF03BLEU - Czarny
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
EKSPRES DO KAWY SMEG EGF03BLEU - CZARNY
SMEG EGF03BLEU to włoski ekspres do kawy najwyższej jakości, który idealnie pasuje do retro wnętrza. Co wyróżnia ten ekspres spośród innych modeli, to jego wbudowany młynek, który umożliwia przygotowanie kawy ze świeżo zmielonych ziaren. To właśnie ta cecha czyni go niezwykle atrakcyjnym dla miłośników prawdziwej, aromatycznej kawy. Dzięki wbudowanemu młynkowi w SMEG EGF03BLEU, możesz cieszyć się wyjątkowym smakiem i aromatem kawy zmielonej tuż przed parzeniem. Młynek ma możliwość 3-stopniowej regulacji mielenia, co pozwala dostosować kawę do indywidualnych preferencji smakowych. Kolbowy ekspres do kawy z młynkiem pozwala nam przygotować aromatyczne espresso i kawy mleczne z aksamitną pianką. Kontrolując cały proces parzenia kawy, możesz poczuć się niczym barista w swoim domu.
WYJĄTKOWY DESIGN
Ekspres do kawy SMEG EGF03BLEU należy do urządzeń linii 50's Style, która designem idealnie wpisuje się w estetykę lat 50. Lśniący korpus wykonany ze stali nierdzewnej, chromowana podstawka, dysza spieniająca mleko, profesjonalna kolba ze stali nierdzewnej i opływowe kształty sprawiają, że kolbowy ekspres do kawy SMEG EGF03BLEU w kolorze czarnym będzie gwiazdą w każdej kuchni.
WŁOSKA KAWA W TWOIM DOMU
Ekspres do kawy SMEG EGF03BLEU pozwala nam delektować się prawdziwie włoskim espresso. Ekspres do kawy Smeg EGF03BLEU oferuje możliwość dostosowania napojów do indywidualnych preferencji dzięki panelowi sterowania, który ma dwa menu, dla łatwiejszego przygotowania kawy. W menu głównym można wybrać jedną z dwóch ustawionych opcji mielenia, dla przygotowania pojedynczego lub podwójnego espresso, oraz dwie opcje parzenia, pozwalające na przygotowanie jednej lub dwóch filiżanek kawy. Urządzenie daje nam możliwość regulacji twardości oraz temperatury wody dla skomponowania idealnego naparu. Można wybrać preferowany poziom preinfuzji, czyli zaparzania wstępnego spośród czterech profili preinfuzji: krótkiego, standardowego, długiego i progresywnego. Specjały mleczne takie, jak cappuccino i latte macchiato przygotujemy przy pomocy wygodnej dyszy spieniającej mleko.
Elementy i cechy
WBUDOWANY MŁYNEK
Ekspres EGF03BLEU posiada wbudowany młynek do kawy ziarnistej. Stożkowe żarna wykonane są ze stali nierdzewnej SAN, a młynek ma możliwość 3-stopniowej regulacji mielenia.
STALOWY KORPUS
Ekspres SMEG EGF03BLEU posiada obudowę wykonaną ze stali lakierowanej i plastiku w kolorze kremowym.
CHROMOWANA PODSTAWA
Urządzenie ma stabilną podstawę wyposażoną w nóżki antypoślizgowe.
PODSTAWA NA FILIŻANKI
Wyjmowana podstawa z kratką spływową wykonana jest ze stali nierdzewnej. Po jej wyciągnięciu możemy korzystać także z wysokich szklanek.
POJEMNIK NA WODĘ
Ekspres posiada zbiornik na wodę o pojemności 2,4 l. Zbiornik jest wyjmowany i ma miejsce przeznaczone do podłączenia filtra.
CHROMOWANA DYSZA
Dysza do spieniania mleka jest wykonana ze stopu cynku. Dzięki niej możemy przygotować aksamitne cappuccino z delikatną pianką.
PROFESJONALNA KOLBA
Kolba ekspresu SMEG EGF03PGEU wykonana jest ze stali nierdzewnej.
PRZYCISKI KONTROLNE
Intuicyjne przyciski pozwalają nam aktywować urządzenie oraz kontrolować twardość i temperaturę wody.
STALOWA DŹWIGNIA
Ergonomiczna dźwignia wykonana ze stali nierdzewnej służy do uruchamiania trybu pary wodnej.
PARAMETRY TECHNICZNE SMEG EGF03BLEU
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie: | Połysk |
| Linia: | 50's Style |
| Materiał korpusu: | Stal nierdzewna / Tworzywo sztuczne |
| Kolor podstawy: | Chromowany |
| Materiał podstawy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał podgrzewacza na filiżanki: | Stal nierdzewna |
| Materiał bojlera: | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu na filtr: | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu kolby: | Szary |
| Materiał uchwytu kolby: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dyszy spieniającej: | Stal nierdzewna |
| Kolor dyszy spieniającej: | Szary |
| Materiał podstawki pod filiżanki: | Stal nierdzewna |
| Kolor podstawki pod większe filiżanki: | Szary |
| Materiał podstawki pod większe filiżanki: | Stal nierdzewna |
| Materiał tacki na skropliny: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcja pojedynczej kawy: | Tak |
| Możliwość przygotowania jednocześnie 2 filiżanek kawy: | Tak |
| Preinfuzja: | Tak |
| Profile preinfuzji: | Krótka / standardowa / długa / progresywna |
| Regulowana wielkość kawy: | Tak |
| Funkcja gorącej wody: | Tak |
| Funkcja Stand-by: | Tak |
| Ustawienia funkcji Stand-by: | 10 min / 30 min / 40 min / 60 min |
| Alarm braku wody: | Tak |
| Alarm odkamieniania: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Niska / średnia / optymalna / wysoka |
| Regulacja twardości wody: | Miękka / średnia / twarda / bardzo twarda |
| Regulacja stopnia zmielenia: | Bardzo drobny / drobny / średni |
| Typ sterowania: | Przyciski, dźwignia |
| Materiał przycisków: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor przycisków: | Srebrny |
| Liczba przycisków: | 4 |
| Wbudowany młynek na kawę ziarnistą: | Tak |
| Pojemność młynka: | 250 g |
| Wyjmowany pojemnik na kawę ziarnistą | Tak |
| Średnica uchwytu filtra: | 58 mm |
| System grzewczy: | Thermoblock |
| Ciśnienie: | 20 bar |
| Wyjmowany zbiornik na wodę: | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 2,4 l |
| Ociekacz na skropliny: | Tak |
| Podgrzewacz do filiżanek: | Pasywny |
| Dysza spieniająca: | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa: | Tak |
| Wtyczka: | (F;E) Schuko |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego: | 1 m |
| Szerokość: | 443 mm |
| Głębokość: | 340 mm |
| Wysokość: | 443 mm |
| Szerokość opakowania: | 426 mm |
| Głębokość opakowania: | 442 mm |
| Wysokość opakowania: | 460 mm |
| Waga netto: | 12,3 kg |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Opinie o Ekspres do kawy SMEG EGF03BLEU - Czarny
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres jest genialny! Abstrahując od dizajnu - prezentuje sie przepięknie i stylowo! Byłam zdystansowana po czytaniu opinii ekspresu, ze ciężki w obsłudze etc..zrobilam 10 kaw zeby nauczyć sie dobrze robic kawę, najlepsza jest w pojedynczego espresso (zawsze przedłużam woda) na moc, wskazówka wskazuje prawidłowe ciśnienie, w smaku przepyszna! Wszyscy zachwyceni- polecam. P. S. Profesjonalnie zapakowana paczka, nie było strachu ze uszkodzi sie podczas trnasportu2025-10-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemW tym produkcie design jest równy funkcjonalności - genialna jak na tą cenę jakość materiałów2024-11-14
Z naszego bloga









