
Ekspres do kawy Jura X4 Dark Inox (EA)
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
- Legendarna jakość powstająca w Szwajcarii i doceniana na całym świecie
- Prostota obsługi - doskonała kawa po naciśnięciu jednego przycisku
- Design wyznaczający nowe światowe standardy oraz detale najwyższej klasy
JURA X4 (EA)
Szwajcarska perfekcja kawy
- 13 napojów w menu
- Ekspres pozwala na przygotowanie wyłącznie czarnych kaw
- Wbudowany młynek P.A.G.2
- Połączenie z siecią Wi-Fi
- Technologia parzenia 3D
- Podwójna wylewka kawy
- Dzienna wydajność od 100 zaparzonych kaw
Ekspres automatyczny Jura X4 (EA) jest urządzeniem przeznaczonym dla średnich i małych biur oraz sal konferencyjnych czy hoteli. Wysoka wydajność ekspresu oraz najwyższej klasy podzespoły są synonimem profesjonalnej jakości. Ekspres jest doskonale przystosowany do parzenia od 100 kaw dziennie, posiada wydajny, zamykany pojemnik na ziarno o pojemności 0,5 kg z możliwością rozszerzenia do 1kg. Kolejną unikalna cechą ekspresu jest wysoka jakość przygotowanych specjałów kawowych. Espresso jest wizytówką tego ekspresu. Kolorowy 3,5-calowy wyświetlacz oraz przyciski specjałów kawowych zapewniają łatwa obsługę oraz nawigację po funkcjach ekspresu. JURA X4 obsługuje standard MDB i umożliwia połączenie z wieloma systemami płatności.
Ekspres pozwala na przygotowanie wyłącznie czarnych kaw
JURA X4 (EA)

Młynek Professional Aroma Grinder 2
Ekspres automatyczny JURA X4 (EA) posiada nowoczesny młynek Professional Aroma Grinder (P.A.G.2), który zapewnia doskonałe rezultaty ielenia i pozwala uzyskac maksymalną różnorodność smaku każdego rodzaju kawy. Pomiędzy przygotowaniem kawy młynek znajduje się w stanie odprężenia, co chroni go i zwiększa jego żywotność. Trzy różne procesy parzenia zapewniają doskonałą kawę, nadając każdemu specjałowi wyjątkowy charakter.

Maksymalnie prosta obsługa
Dzięki 3,5-calowemu wyświetlaczowi i przyciskom wyboru JURA X4 zapewnia praktyczny dostęp do świata kawowej przyjemności. Ekspres zachwyca pod względem możliwości konfiguracji i blokowania. Ekspres posiada zamykany zbiornik na wodę i pojemik na kawę ziarnistą, co sprawia, że są chronione przed zewnętrzynymi użytkownikami. Ekspres oferuje prostą obsługę w codzienym użytkowaniu dzięki ergonomicznie zaprojektowanym elementom, takim jak tacka ociekowa i pojemnik na fusy.

Ponadczasowy i profesjonalny wygląd
Ekspres automatyczny JURA X4 (EA) w kolorze Dark Inox doskonale wpasowuje się w klasyczny design marki, dzięki swoim wyrazistym liniom. Urządzenie przyciąga wzrok i wyróżnia się na każdej ladzie cateringowej, sali konferencyjnej czy barze hotelowym. Wzornictwo ekspresu stanowi harmonijne połączenie między estetyką, a funkcjonalnością.

Obsługuje nowoczesne metody płatności
JURA X4 obsługuje standard MDB oraz umożliwia połączenie z wieloma systemami płatności. Niezależnie od tego, czy chodzi o płatność kartą kredytową, płatność wsadową czy mobilną w połączeniu z interfejsem MDB 2.0 JURA ekspres X4 oferuje maksymalną elastyczność. JURA Pocket Pilot 2.0 jest również bardzo przydatnym rozwiązaniem. Bezpłatne oprogramowanie łączy płatności zbliżeniowe z systemem rozliczeń i zarządzania, tworząc funkcjonalne narzędzie internetowe.
JURA X4 - szczegółowe funkcje ekspresu
| Liczba specjałów | 13 |
| Specjały |
Espresso 2x Espresso Kawa 2x Kawa Americano 2x Americano Lungo 2x Lungo Kawa specjalna 2x Kawa specjalna Espresso doppio Gorąca woda Gorąca woda na zieloną herbatę |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | + |
| Funkcja One-Touch Lungo | + |
| Regulowana jednostka zaparzająca | + |
| Młynek | P.A.G.2 |
| Wysokowydajna pompa, 15 bar | 1 |
| System grzewczy termoblok | 1 |
| Systemy obiegu wody | 1 |
| Pokrywa chroniąca aromat | + |
| Automatyczne wykrywanie filtra | + |
| Rodzaj filtra | CLARIS Pro Smart maxi/CLARIS Pro Smart+ |
| Zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania | + |
| Monitoring napełnienia tacy ociekowej | + |
| Standard higieniczny JURA: certyfikat TÜV | + |
| Podświetlenie filiżanek | + |
| Tryb Oszczędzania Energii (Energy Save Mode, E.S.M.©) | + |
| Przełącznik Zero-Energy | + |
| Programowanie czasu wyłączenia | + |
| Pomieszczenia z cateringiem | + |
| Biura typu open space | + |
| Stołówka | + |
| Strefy samoobsługowe | + |
| Inteligentne wstępne podgrzewanie | + |
| Aktywny monitoring ilości ziaren | + |
| JURA Cockpit z wskaźnikiem statusu konserwacji | + |
| Połączenie Wi-Fi z siecią domową | + |
| Pocket Pilot 2.0 | + |
| MDB Connect | + |
| Payment Connect | + |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz 3,5" |
| Indywidualnie programowana ilość wody na kawę | + |
| Indywidualnie programowana ilość intensywność smaku kawy | 10 poziomów |
| Indywidualnie programowana temperatura zaparzania | 3 poziomy |
| Indywidualnie programowana temperatura gorącej wody | 3 poziomy |
| Licznik dzienny z możliwością zerowania | + |
| Możliwość odczytu liczby przyrządzeń | + |
| Wylewka kawy z regulacją wysokości | 65-153 mm |
| Wylewka gorącej wody z regulacją wysokości | 65-153 mm |
| Pojemność zbiornika wody | 5 l |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 500 g |
| Możliwość powiększenia pojemnika na ziarna kawy do | 1 kg |
| Pojemnik na fusy (maksymalna ilość porcji) | 40 |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Napięcie/moc znamionowa | 220–240 V ~ /1450 W |
| Natężenie prądu | 10 A |
| Moc w trybie oczekiwania | <0,5 W |
| Waga | 13.3 kg |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 373 x 470 x 461 mm |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) z pojemnikiem na ziarna kawy | 373 x 524 x 461 mm |
| Numer artykułu, oznaczenie produktu | 15544, Dark Inox (EA) |
| Kraj produkcji | Szwajcaria |
| Rok modelowy | 2024 |
Gwarancja producenta udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu.
Opinie o Ekspres do kawy Jura X4 Dark Inox (EA)
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemEkspres jest niezawodny, ma bardzo dużą wydajność i dokładnie takie kawy w menu, jakie pijemy na co dzień i jakich potrzebujemy.2025-12-22
Z naszego bloga



























