WACACO

ilość znalezionych towarów: 25

   Wacaco to założona w 2013 roku firma startup, która swoją siedzibę ma w Hongkongu. Projekt powstał w celu stworzenia małego, lekkiego i wygodnego ręcznego zaparzacza do espresso. Hugo Cailleton, założyciel Wacaco i magister w dziedzinie wzornictwa przemysłowego był od wielu lat zaangażowany w produkcję domowych zaparzaczy do espresso, zanim zainicjował rozwój Minipresso, czyli pierwszego projektu Wacaco.

   Lata testowania podobnych zaparzaczy pozwoliło poznać od podszewki wszystkie potrzeby użytkownika ręcznych zaparzaczy do espresso. Dostępne na rynku urządzenia były zbyt ciężkie, zapewniały słabą ekstrakcję, temperatura przygotowanej kawy była zbyt niska, a cena zaparzaczy była zawyżona, biorąc pod uwagę ich sporadyczne użytkowanie. Nabyte doświadczenie pozwolił stworzyć zaparzacz, który jest prosty w użyciu, jest lekki i poręczny, ale przede wszystkim daje możliwość przygotowania wyśmienitej kawy.

   Sukces Minipresso przyspieszył rozwój firmy Wacaco, która dzisiaj w swojej ofercie posiada udoskonaloną wersję zaparzacza - Nanopresso oraz wiele innych akcesoriów do parzenia kawy. Wszystkie ręczne zaparzacze Nanopresso są dostępne w sklepie Konesso.pl.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel