Kawy o mocnej goryczy

ilość znalezionych towarów: 174

Kawa naturalnie posiada niezwykle bogaty smak. Wpływ na ostateczny smak kawy w naszej filiżance ma wiele czynników począwszy od klimatu panującego na danej plantacji, poprzez metodę obróbki ziaren, odcień wypalenia, kończąc na metodzie przygotowania. Niektóre odmiany kawy posiadają naturalnie wrodzone właściwości smakowe, które pozwalają nam z góry przewidzieć to, jak mogą smakować po zaparzeniu.

Kawa o mocnej goryczy to idealna propozycja dla osób, które poszukują kawy z charakterem. Mocną goryczą charakteryzują się kawy produkowane głównie z ziaren robusty. Jest to odmiana kawy o wysokiej zawartości kofeiny, która naturalnie posiada charakterystyczny, gorzki smak.

Szukając kawy o mocnej goryczy musimy zwrócić uwagę również na stopień wypalenia ziaren. W tym wypadku najlepiej sprawdzi się kawa ciemno palona. Ciemny odcień wypalenia ziaren nadaje kawie delikatnego posmaku spalenizny, który wpływa na zwiększenie poczucia goryczy. W sklepie Konesso.pl znajdziesz szeroką ofertę kaw o mocnej goryczy.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel